Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: GTMEDIA GTT2 Smart tv box DVB-T2

Nováček Avatar uživatele Bulwa
    Registrace
    Nov 2011

Ahoj. Máte někdo zkušenost s tímto ST a TV boxem https://www.aliexpress.com/item/4000...07024-kAaDUYk0
    Pořídil jsem ho na dobu ,než koupím novou TV. Taky mě zajímalo co to umí ( neumí ). Jedním z důvodu pořízení bylo i to ,že mi TV přehrávala některé filmy ,seriály v HD s rozhozeným zvukem a obrazem. A to mi TV box vyřešil,tady jsem spokojen ( nejsem moc náročný )
    Nečekal jsem zázraky , ale už vím ,že bez myši se internet prohlížet nedá a ani není nějak svižný, ale už zase můžu sledovat na netu Grand Tour i v obýváku.
    Jestli to chápu dobře měl by jít nainstalovat program LibreELEC , nebo CoreELEC a bude to o dost lepší systém ,než Android ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2011

Nebude někdo vědět proč se mi videa z pc přes box DLNA přehravájí s obrazem ,jako "telenovela" . Je to funkce HDR ? Tu mám v boxu vypnutou.V nastavení Media playeru v TV boxu není nic o obrazu atd.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

A ta videa jsou s HDR nastavení nebo bez? Jinak i pro DLNA "vstup" na TV by měl jít nastavit obraz pro "DLNA vstup", pro přehrávaná videa playerem přes DLNA.

Registrace
    Nov 2011

Pohrál jsem si s nastavením obrazu na TV a už se dá na to dívat .Ono to nebylo DLNA ,ale tím TV Boxem . Dřív jsem obraz neřešil.Bylo jedno jestli jsem se díval na TV pořady ,nebo na filmy z pc. Pořád stejné nastavení. U toho STB-TV Boxu se to musí trochu vychytat. Zase přehraje více formátů ,než TV.
    Teď pro změnu řeším problém,že mi u Netflixu vyskakuje chyba 0013. Po pár sekundách se zastaví obraz a konec. A nejde to ani na pc (windows) Nikdy jsme Ntflix neměli,vzal jsem to na zkoušku. Děti se doma nudí ...
    Naposledy upraveno uživatelem Bulwa: 29-03-2020 v 13:28

Podobná témata

1. Set Top Box DVB T2 s RF modulátorem.
    Od Pavel_S v sekci DVB-T
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-01-2020, 14:39
  2. DVB-T2 Box s vlastním nastavením Gamma/jasu?
    Od sensorial7 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-02-2019, 20:48
  3. Set-top box dvb-t2
    Od Pepa22 v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-09-2018, 19:26
  4. Set-top box s DVB-S2/T2/T/C
    Od xsi69 v sekci DVB-S
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 31-03-2018, 18:57
  5. TV a set-top-box s DVB-T2 tunery