Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: SCISHION V88 Rockchip RK3229

8.10.2019 07:56
slayNa tomto TV boxu mám android 6.0.1. A hlavní problém v tom, že z boxu dostanu pouze stereo audio. Včera jsem si od kamaráda půjčil podobnou krabičku a zapojil úplně stejně, jako mám svůj TV box: TVbox - hdmi - AVR - hdmi ARC - TV. V boxu kamaráda povolen průchod, repro 2.0 (stejně jako na mém) a na mém AVR nastaven auto suround. A zvuk šel nádherně ze všech repro 5.1. Někde tady na foru někdo radil, abych v nastavení androidu/zvuky nastavil digitální zvuk. Jenže na mém 6.0.1 androidu žádné takové nastavení nemám. Kouknul jsem do nastavení androudu kamaráda. On má android 7 a v nastavení zvuku má položku PROSTOROVÝ ZVUK (vždy, automaticky a nebo vypnout). Měl nastaveno vždy a zvuk, jak jsem již psal, šel ze všech repro. Když jsem nastavil vypnout, tak šel zvuk jako z mého boxu, tj. jen stereo. A teď tedy můj dotaz: myslíte, že by pomohlo, kdybych nainstaloval na můj SCISHION V88 android 7? Když jsem procházel tady forum, tak někdo psal, že se po instalaci A7 tvbox zpomalil.
A ještě jeden dotaz: jaký Tvbox by jste dnes doporučili?
Děkuji
8.10.2019 12:17
FoolproofPokud je tam chip Rockchip, tak bych doporučil FTMC, je to sice pro Jarvis ,alr prostorivý zvuk tam určitě funguje, na Androidu ale funguje i na verzi 6. Jsou to playery MXPlayer + extra kodek, Archos a několik dalších.

https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/general-tv-player-dicussions/xbmc-talk/575588-ftmc-jarvis-16-2-31
8.10.2019 02:28
slayPo nainstalování FTMC furt zvuk nefunguje. Jakmile povolim průchod zvuku tak z předních repro vychází jenom prskání. A bez průchodu jenom stereo.
9.10.2019 11:47
FoolproofJe to jenom v Kodi nebo se tak chová i třeba MXPlayer , přímo v systemu.?

Pokud to nejede ve FTMC a nebudeš měnit stroj, tak jedině LibreElec nebo CoreElec.
Máš tam skutečně Rockchip ? Na LibreElec foru jsem nenašel V88 s jiným chipem než S905.
10.10.2019 08:16
slayV MX Playeru se chová úplně stejně. Povolenej průchod a stále jen stereo. Stále více mě to přesvědčuje, že je zakopanej pes v nastavení zvuku v androidu. Poohlédnu se po novým MMC. Tenhle dám do ložnice, kde bude stačit.