Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Panasonic TX-65FZ950E oled

Nováček
    Registrace
    Jul 2019

Referenční 4K/UHD HDR OLED TV.
    Pokud hledáte špičkový obraz, jednoduché ovládání a výborný zvuk, tady je jeden z kandidátů.Je to sice model z roku 2018,ale za cenu za kterou se doprodává není co řešit.Jedná se o jeden z nejlepších televizorů ve své třídě a rozhodně stojí za to zvážit jeho nákup.Koupil jsem z 59 % slevou takže spokojenost.Pokud vám nevadí,že je tv použitá je to jednoznačně super koupě.Na prodejnách Electroworld jsou ještě poslední tři kusy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od RADU65 Zobrazit příspěvek
    Pokud vám nevadí,že je tv použitá
    To je ale v pripade OLED vcelku zasadny aspekt rozhodovania. Zavisi ako je pouzita a aky zdroj signalu bol na TV pustany. V pripade, ze to slo v predajni 18h z 24, tak je to vsetko, len nie dobra kupa.

Nováček
    Registrace
    Jul 2019

To si musí každý zvážit sám...Pro mě je to rozhodně super koupě u tv za původní cenu 110 000,-Tv je ok a že má nějakých 4400 hodin provozu za sebou pro mě nic neznamená.Než bude její životnost u konce bude dávno nahrazená novou...

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

lol
    110k czk stala asi prvy mesiac, ked bola uvedena. Kazdy, kto pozna zivotny cyklus TV vie, ze tieto cely pojdu na polovicu pri konci zivotneho cyklu. A tu uz tych +- 10.000 nijako nezavazi. Ta TV je samozrejme vyborna, to na veci nic nemeni.

Skontroluj si pri statickych jednofarebnych obrazkoch homogenitu panelu, ale ak si nechces kazit radost a TV si chces za kazdu cenu nechat, neries

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Cena to je pěkná,to jo,ale přesto bych to viděl jako docela velký risk jít do vystaveného kusu se 4000 naběhaných hodin,zvlášť u oled panelu.Jak píše vivid.sk,pro jistotu bych panel otestoval určitými obrazy,zda je v normě

Nováček
    Registrace
    Jul 2019

Jasně risk to byl...v prodejně nebylo moc času něco testovat.Měj jsem něco na USB flash.Nějaké jednobarevné obrazce které nakonec tv nepřehrála.A pak jeden černobílý s pruhy a nějaké ukázky z filmu.Vypadalo to ok.Trochu mě zarazilo,že chtěli podepsat papír že tv přebírám v pořádku.Doma jsem provedl ještě další testy.
    Pokud bych byl velký,velký perfekcionista tak na čistém bílém pozadí je v pravém horním rohu pouze z malé vzdálenosti velmi slabě viditelný bílý jakoby obdélník.Manželka ho třeba vůbec nevidí.Běžně se na bílou obrazovku nedívám a při sledování tv je to ok takže to neřeším.Jinak tv je jedním slovem super.Zatím nemám žádný Ultra HD Blu-ray film,ale i ukázky na YouTube jsou parádní...
    Naposledy upraveno uživatelem RADU65: 07-07-2019 v 21:57

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E
    Od SlavoF v sekci Panasonic
    Reakcí: 2326
    Poslední příspěvek: 06-01-2019, 17:52
  2. Plazma: Panasonic TX-P50VT20E, TX-P54V20E, TX-P58VT20E, TX-P65VT20E
    Od dj_h3ll v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 363
    Poslední příspěvek: 30-12-2016, 09:42
  3. Panasonic TX-P42VT30, TX-P50VT30, TX-P55VT30, TX-P65VT30