Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Jaký kabel a konektor pro UPC přípojku?

Nováček
    Registrace
    Jun 2019

Dobrý den,

nikdy jsem nebydlel v oblasti, kde je kabelovka, takže to teď řeším poprvé. Jsem v domě, kde mám uživatelskou přípojku od UPC a platím si TV. Pořídil jsem si 4K televizi LG a mám CA kartu od UPC.

Potřebuji tedy ještě koaxiál kabel a F konektory, kterými propojím UPC přípojku s televizí. Snažil jsem se najít vhodný kabel, ale je hrozně moc různých typů... Můžete mi poradit a nejlépe poslat odkaz, který kabel a konektory budou pro moje potřeby vhodné? Kabel bude protažen husím krkem přes 2 patra a pak podlahovou lištou k TV.

Jinak koncovky si plánuju udělat sám, koukal jsem na nějaká videa na YouTube a nevypadá to složitě... Nebo to mám raději svěřit někomu zkušenějšímu? Díky za info.

Zdraví Tomáš
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

https://www.omko.cz/koaxialni-kabel-belden-125-cu-7mm/

Až pak budeš ukončovat ten kabel F-konektory, tak si dej pozor na stínění. Aby sis to nepotrhal a neměl tam pouze pár vláken. Odvisí od toho kvalita přijímaného signálu. Vyzkoušeno.
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 28-06-2019 v 13:44
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. OT: Jaký HDMI kabel pro 4K HDR?
    Od -Hans- v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-05-2019, 22:41
  2. DVB-C: Jaký kabel k DVB-C od UPC?
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-07-2014, 23:44
  3. Reakcí: 18