Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Seting pro televizi samsung

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Ahoj lidi, nemáte někdo nějaký seting pro televizi samsung ? Mám PS51D570. Je tam hodně složité přidávání nových transpondérů, tak jsem chtěl, jestli už někdo nemá uděláno.
    Zkoušel jsem i program SetEditSC, což je obdoba SetEdit100HD. Tam by to šlo udělat krásně ale bohužel nemám plnou verzi a nejde uložit upravený seznam.
    Nemá někdo nějakou radu ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Novotnj - nepíšeš aký setting. Na digiTv máš setting pre Samsung na stránke Digi - stiahneš nahráš cez USB a je to.

Samsungy ktoré chodím ladiť na skylink (fastscan nepoužívam) fungujú bez problémov,povedzme polhodinka na preladenie a vymazanie nepoužívaných programov ktoré sa naladili zo všetkých preladených TP.

SetEdit funguje aj v demo verzii veľmi dobre, možno uložiť v pohode, ale len 19 zmien pri každom otvorení. Počet zmien to snáď počíta niekde v dolnej lište. Ak urobíš zmenu číslo 20 už sa to nedá uložiť. Navyše ak program reštartuješ viackrát za sebou predlžuje sa doba štartu - beží vždy timer - až na minutu. Používal som to niekedy na zálohovanie programov a prenos medzi Technisatmi STC a HDS2X.

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Omlouvám se, potřeboval jsem Skylink.
    Dopadlo to nakonec tak, že jsem si přes SetEditSC postupně několika otevřením a uložením nechal jen transpondéry které skylink používá, naladil v tv a pak už v jakémkoliv jiném programu seřadil a upravil.
    Díky za pomoc

Podobná témata

1. Seting do arivy 250
    Od Dj.Paja v sekci DVB-S
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 31-10-2012, 09:42
  2. Vybírám HD satelit pro CRT televizi
    Od Burns v sekci DVB-S
    Reakcí: 63
    Poslední příspěvek: 09-05-2011, 23:46
  3. Upgrade firmware na televizi Samsung