Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

FunTV - problem s posunutým zvukem a Dálkovým ovládáním

Tonyno (3)|13.7.2005 21:16
Zdravim.
Koupil jsem si tuto kartu, ale mám 2 velké problémi.

1. V programu který je ke kartě dodán, Cyberlink PoweCinema3 CZ, mi jdou špatně naladit kanáli. Při nastavení na Českou republiku, mi ot najde pouze 3, až při nastavení na Polsko mi ot najde 5 kanálů z 10 které tady sou, ale ten problém je v tom, že mají víceméně posunutý zvuk. U každé stanice jinak, ale u všech je posunutý zvuk dozadu.

2. Nevím proč, zapojeno mám vše správně, nainstalované ovladače ke kartě, ale prostě dálkové ovládání mi nefunguje. Stahnul jsem si i nové ovladače (na cd 36 MB a z netu 100...)a ty se ptají zda mají nainstalovat ovadač na DO, ale nejde. I ve složce po startu je soubor ale zdá se mi neunkční.

Prosím, nemá někdo zkušenosti s řešením těchto problémů?
Předem VELICE děkuji.
pee.tr (1208)|14.7.2005 09:05
Někde v ČR jde nachytat koukatelně 10 kanálů? Dobrý.
Zkus dát nastavení země Německo. Taky to tak mám u karty Tv Vision.
Tonyno (3)|14.7.2005 11:28
Já mám kabelovku. Ale zjistil jsem že když nastavím Dánsko, je zvuk OK a docela i sedí. Horší to je s tím DO.
pee.tr (1208)|14.7.2005 12:00
Aha, tak to ti neporadím, nastavení jako signál z kabelovky je jediný, co jsem nikdy nezkusil. Do města je to daleko. :-)

A na tom DO nejde vůbec nic, nebo to nějak kravne?
Máš v tom baterie? :-)

Se na něj vykašli, já ho taky nepoužívám. Teda já ani nemůžu, protože mám nad PC ještě satelit a pokud bych měl snímací diodu na DO někde kolem (možná i za zády), tak mi ovladač na satelit dělá s TV kartou "psí kusy" a naopak.
Tonyno (3)|14.7.2005 12:03
DO prostě nejede, je mltvý..... :-k A baterku jsem prověřil měřákem, ta je OK a je i správně zandaná. Asi to bude na reklamačku, protože ten program přímo co řídí infraport normálně jede. Koukal jsem do správce úloh a jede, takže bude chyba někde v hardwaru nwž v softu, jak jsem si původně myslel.