Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Evolveo Multimedia Box M8

LosPablos (119)|28.7.2018 12:37
Dobrý den,
koupil jsem si Evolveo Multimedia Box M8 a mám problém. Třeba mi někdo pomůže. V nastavení KODI mám zapnutou volbu upravit obnovovací frekvenci obrazovky, ale na výstupu je pořád 60Hz. Pokud se v nastavení KODI podívám do nastavení zobrazení je volba pořád zašedlá na 60 Hz. Pokud změním nastavení Display mode (nastavení android) – tam jsou pouze pevná nastavení, není možná auto volba – změna na výstupu nastane, ale video se začne cukat. Už jsem vyzkoušel snad vše možné a nevím, jestli je to rukama nebo systémem.
Díky za odpověď a pěkný den.
Pavel
Foolproof (2713)|28.7.2018 18:09
Systemem.

Najdi si zde thread o LibreElec pro Evolveo H8 - Amlogic 912, kup SD kartu (rychlou) a všechno bude fungovat. Android zůstane.
Pokud trváš na Androidu, je tam Nougat, tak bych zkusil Kodi 18 i když je to zatím beta, osobně to mám na PC a nenašel jsem chybu.
Okamžité řešení je LibreElec.
LosPablos (119)|29.7.2018 12:55
Tak na témata o LibreElec jsem již koukal, ale u 912 jsem jej asi přehlíd. Podívám se znovu. :-) No čekal jsem u zařízení za 3k, že bude vše fungovat. Musí to umět ovládat i manželka, tak vyzkouším a případně vrátím no a objednám něso 905X dle diskuzí. Díky za radu.
RossiD (1271)|29.7.2018 17:09
Njn, cena 3k je u nás ..... při nákupu "venku" je to krapet jinak ....
LosPablos (119)|29.7.2018 18:14
JJ, já se díval, ale říkal jsem si že záruka je záruka a podpořím místní když to bude vše ok. Ovšem ty předělávky ... Asi vrátím a objednám. Díky