Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Výběr 4k UHD multimediálního centra

Nováček
    Registrace
    Jul 2018

Zatím se mi nejvíc líbí Zappiti One SE 4K HDR s čipem Realtek RTD1295 (líbí se mi, že by mělo mít menu v češtině a taky popisy u filmů v katalogu) a nebo Egreat A10 nebo A11 s čipem HiSilicon Hi3798CV200.

Chtěl bych hlavně aby bylo schopné přehrát všechny verze Blu-ray tak jako klasické domácí kino dle Framerate, s podporou JAVA menu, 3D Blu-ray prostě se stejnou kvalitou jako Blu-ray domácí kino, mělo interní HDD a nejlépe GUI v češtině.

Který z těch čipů je lepší v kvalitě obrazu, audio bych chtěl posílat bez úprav do Receiveru a proto se chci i zeptat zda je lepší když je samostatný výstup HDMI pro audio a samostatný pro video nebo stačí i jeden HDMI výstup a kvalita video a audia se nezmění?
    Taky někde psali, že kodek VC1 cuká obraz, tak jestli je to pravda a nebo už to doladili ve firmware?
    Když bude HDD uvnitř zařízení tak zřejmě zvýší teplotu a se chci zeptat zda nemude škodit zvýšená teplota celému zařízení?
    Zda je možné doinstalovat ACEStream pro online sledování stream videa?
    Jaký HDD na přehrávání Bluray a případně 4K UHD mám zvolit zda stačí otáčky 5400 nebo je lepší 7200, jaká značka je spolehlivá a bezproblémová s těmito centry?
    Budu rád i za vlastní zkušenosti s MMC Zappiti a Egreat případně i dalšími a kde se dají koupit bez nutnosti platit clo aDPH z Číny?

Díky všem za pomoc Saturak
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2018

Byl jsem sem odkázán, že jsou tady odborníci a určitě mi tu poradí, ale jak vidím tak z cca 70 zobrazení mého příspěvku se nenašel nikdo kdo by mi nějak s mým výběrem pomohl.

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Čau.Určitě bych se nespolehal na to že ti nějake Multimedialní centrum přehraje vše podle tvých kriterii ktere jsou teda dost specifické.K disku,bral bych 5400 otáček. 7200 je hlučnější.Kvalitu obrazu ti taky nikdo moc nezaručí,musel bys koupit něco dražšího a ověřeného.Audio v pohodě Přes HDMI i s obrazem receiver ti to rozdělí,ale pozor musí být minimálně ve verzi 2.0 a to bych si ještě ověřil jestli dane MMC umí posílat HDR,Dolby Vision přes HDMI protože to má ve specifikacích až připravované HDMI 2.1 výrobce musí mít aktualizovaný Firmware aby to šlo.

Nováček
    Registrace
    Jul 2018

Děkuji všem za pomoc.

Podobná témata

1. Výběr multimediálního centra
    Od ondrrej v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-09-2015, 15:45
  2. Výběr multimediálního centra