Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sestřih pár věcí (Vegas)

VYBA (1)|27.5.2018 13:43
Dobrý den.
Chtěl bych se jen zeptat..jsem nováček ve Vegasu a chtěl jsem udělat jen setrih par věcí. Nevím jestli to sem přímo patří, ale potřeboval bych poradit.
Asi to bude nějaká základní věc, ale nemůžu přijít na to jak to funguje...
Mám dvě videa, jedno běží jako pozadi a jedno bude přes něj jako logo...klasicky v rohu např.
Na to co bude logo jsem použil nástroj pan/crop abych ho zmenšil a dal do rohu, bohužel nástroj ho zmenšil do určité míry a dál už to nejde. Potřeboval bych ho zmenšit víc, než v danou chvíli nastroj pan/crop umožnuje. Co tomu brání..zmenšit to ještě víc?
Je to nastavení projektu, nebo rozlišení obou videií, nebo na co se zaměřit, co to ovlivnuje?

Neuměl by jste někdo poradit...prolezl jsem youtube, ale tenhle problém, že tam někdo řeší jsem nenalezl...
Saxel (2279)|28.5.2018 08:15
Tomu efektu se říká obraz v obraze (picture in picture) a ve Vegasu se na to používá nástroj pro video-stopu "Track Motion". Víc se rozepisovat nebudu, protože to bylo už mnohokrát popsáno, také na YT najdeš spoustu postupů.
ai (2993)|30.5.2018 03:41
Ty ciselne udaje pro width a height, prepis jak chces , staci prepsat jeden udaj a to upravi ten druhy, aby to zachovalo stejny pomer stran,
nebo ten jezdec take nestaci?