Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Panasonic TX-P42G30E - nefunguje EPG

18.4.2018 03:21
frantaBZdravím,

U TV Panasonic TX-P42G30E mě už nějakou dobu nefunguje EPG.
Respektive se mi v něm nezobrazuje program na osm dní dopředu, jak tomu bylo dříve, ale zobrazí se pouze pořad aktuálně probíhající a pořad následující.
Závada je určitě v TV, protože jsem ladil jak z kabelovky UPC tak pozemní DVB-T vysílání a výsledek byl vždy stejný a navíc u druhé TV bylo vše na stejné přípojce OK.
Též jsem přes tovární nastavení všechno znovu přeladil a zase nic.
Jediný, co je ještě v mých silách je update novějšího firmware, který jsem si stáhnul, ale z toho mám trochu obavy, abych potom tu TV vůbec rozchodil.

Nesetkal se prosím někdo z vás s podobným problémem? Za vaše případné poznatky bych byl velice vděčný.
18.4.2018 04:53
vivid.skTato TV ma OTA update fw, staci ju pripojit do LAN a TV sa aktualizuje - nebal by som sa toho. Ci to vsak vyriesi tvoj problem, si netrufam povedat. Pokial viem, posledny update fw bol par rokov dozadu.
18.4.2018 09:37
digitiviAky cas mas nastaveny v TV? Nemas tam prepnuty manualne nastavitelny cas a ten nie je aktualny? Pri neaktualnom case je EPG n/a.
19.4.2018 04:16
frantaB[QUOTE=vivid.sk;534278]Tato TV ma OTA update fw, staci ju pripojit do LAN a TV sa aktualizuje[/QUOTE]

Já jsem si stáhnul poslední aktualizaci fw na SD kartu a update se chystám provést přes ni podle manuálu. To je to stejný ne?
19.4.2018 05:23
frantaB[QUOTE=digitivi;534281]Aky cas mas nastaveny v TV? Nemas tam prepnuty manualne nastavitelny cas a ten nie je aktualny? Pri neaktualnom case je EPG n/a.[/QUOTE]

V menu žádný manuální nastavení času není. To snad u TV ani nebývá.
4.3.2019 10:48
trozsypaMám stejný problém na Panasonic TX-P55VT50E.
EPG fungovalo normálně v DVB-T, někdy v listopadu jsem přešel na DVB-S. Zhruba před měsícem se najednou začal stahovat jen aktuální a následující program. Data se neuloží, při vypnutí televize nebo dokonce při scrolování v EPG Guide je vidět, že již načtená data o televizním programu se vymažou a znovu načítají, když se kurzor dostane na příslušný kanál. Nejprve jsem si myslel, že je to nějakou změnou v DVB-S vysílání, tak jsem přešel zpět na DVB-T a tam to dělá taky. Mám poslední firmware, televize několikrát resetována na expediční nastavení, nic z toho nepomohlo.

Nastavení času televize mě taky napadlo, ale nic takového v menu není. Jen změna časové zóny - zkoušel jsem různě, ale bez úspěchu.
Vám se nakonec podařilo ten problém nějak vyřešit?