Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD rekordér Sony RDR-HXD 890

ferax (3)|20.3.2018 12:33
Zdravím všechny. Můžete mě někdo prosím poradit. Mám DVD rekordér Sony RDR-HXD 890. Bude možné po přechodu na DVBT-2 H.265 HEVC, připojit tento k nějakému settop boxu, aby bylo možno i nadále nahrávat televizní program?
Děkuji
DVD rekordér.jpg
vivid.sk (11472)|20.3.2018 15:57
Nahravanie programov sa dnes vykonava priamo v STB. Tato krabicka je dnes uz zbytocna.
ferax (3)|20.3.2018 17:19
No to já vím, ale to co všechno umí rekordér, ta krabička neumí, včetně vystřihování reklam atd.
vivid.sk (11472)|20.3.2018 17:32
Ak si kupis seriozny STB, ten umí aj vystrihovat reklamy. V povodnej kvalite (nie mizerny analog).
Foolproof (2713)|20.3.2018 22:22
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Toto stojí 849 Kč, nahraje ti to přímo na USB disk a když tedy budeš chtít, má to i SCART, takže to lze tlačit i na ten rekorder, ale jak si Sony poradí s HD, když je to na max DVD nebo co z toho SCARTu poleze, nevím V DVBT2 se bude vysílat většinou HD.
Teoreticky můžeš dosáhnout 2 nahrávek naráz, na USB přesný originál a na rekorderu asi 10 x větší soubor zhruba v 5x horší kvalitě.

Nespekuluj a uber dětem na kapesném.:BB:
ferax (3)|21.3.2018 01:12
Díky moc, našel jsem taky něco, zdá se že to je taky dobrý (podle testu na Digizone.cz), Maxxo T2 H.265. Ale s tím HD máš pravdu, ten rekordér je sice super, ale HD neumí. Ale možná to tím převodem signálu pak HD nebude, ale kvalita asi půjde do háje. Holt se musím smířit s pokrokem. Zatím ještě počkám, ještě je čas, třeba se ještě něco objeví dalšího, ale tyhle „hračky“ povedu v patrnosti. Rekordér pak zůstane na přehrávání DVD, nebo třeba na převod z VHS, párkrát už jsem to taky dělal. Televizi připojím přes HDMI a bude to. Ještě si pořídím novou televizní kartu do PC, ta stávající sice HD zkousne, ale na HEVC by asi byla k ničemu. Mimochodem taky je Evolveo.
Tak ještě jednou dík.