Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nvidia Shield TV a Skylink Live TV

Nováček
    Registrace
    Mar 2018

Nevedel by niekto poradiť, či je možné na Nvidia Shield TV nainštalovať aplikáciu Skylink Live TV?
    Appka nie je prístupná na Store, podpora Skylinku sa vyjadrila, že aplikácia nie je určená pre všetky
    androidové zariadenia. Skylink kartu mám platenú.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Pokial sa nemylim, v Shielde je "Android TV". Nieje to ten isty android, ako v telefonoch / tabletoch. Zrejme toto je dane obmedzenie (paradoxne, dost nepochopitelne, pretoze ak ma niekde SkylinkTV fungovat bezproblemovo, tak prave na Android TV boxoch, kde to ma zmysel).

Tip: Skus si nainstalovat aplikaciu do telefonu, nasledne vykopiruj apk na cloud (napr. cez X-plore) a skus manualne apk nainstalovat do shieldu. Netusim, ci to bude fungovat, ale za pokus to stoji.

Je tu občas
    Registrace
    Jul 2011

ja som to skusal pred par tyzdnami, aplikacia skylink po otvoreni hned padla. Funguje mi na shielde horizon ale iba staršia verzia, novsie mrznu.

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku

Podobná témata

1. Nvidia Shield Android TV - ultimátní TV centrum
    Od Sealex v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 487
    Poslední příspěvek: 04-01-2021, 20:44
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-02-2017, 15:20
  3. LCD: pomoc pri vybere TV 4Ksmart na NVIDIA SHIELD TV
    Od warr10rko v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3