Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV nekomunikuje s Macem

jazzzman (10)|21.1.2018 16:52
Dobrý den všichni! Požívám už roky staromilsky namísto smart TV kombinací TV a Mac mini. Z ničeho nic mi ale teď ten můj přestal s TV částečně komunikovat. Pokaždé, když přejde počítač do režimu spánku, nedokáže televize zaregistrovat jeho probuzení a nezobrazí obraz. Stejně tak dokonce přestane registrovat jeho signál když se počítač zapíná. Objeví se jen startovací logo jablka, a pak blik, a černá. Počítač je s TV spojený HDMI kabelem. Ten jsem zkoušel vyměnit, stejně tak jsem zkoušel počítač přepojit do jiných vstpupů na TV, výsledek stále stejný. Nemáte ještě nějakdo nějaký nápad, jak by se dala situace vyřešit?
KamilZ (10277)|21.1.2018 17:20
Nerozdrbal sis nastavení?

[SPOILER]

[/SPOILER]
jazzzman (10)|21.1.2018 18:31
Už je to fakt dlouho, co jsem tam něco šteloval, takže nejsem schopný definovat, jestli to spolu souvisí. Každopádně používám po celou dobu (tedy i v době) rozlišení jen 720p - při vyšším už blbě vidím na texty s názvy souborů. Každopádně: takhle, jak to máš na screenshotu, je to korektní a vše by mělo šlapat? Zkusím to podle toho otrocky.
KamilZ (10277)|21.1.2018 18:38
Nastavení záleží na Tvé TV, dával jsem ho zde jen na ukázku, kde to máš zkusit změnit.
jazzzman (10)|23.1.2018 15:18
Tak bohužel nic, zkusil jsem všechny možné varianty nastavení a problém přetrváva. Troufnul by si někdo z popisu problému tipnou, na jaké straně žetězce může být zakopaný pes? Ještě než začnu vozit počítač po známých a zkoušet, jeastli to funguje na jejich televizích...