Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Multimediální centrum k uhd 4k tv

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Zdravím. Chtěl bych se zeptat zda li kačenu kupovat m.centrum k uhd tv? Mam lg 65uhd950v. Prehra je mi 90% formátů z hdd. Jde mi o to jestli bych koupil m.centrum s hdmi 2.0 a jestli obraz by nebyl kvalitnější??? Má nekdo zkušenost??? U staré tv jsem m.centrum musel mít protože přehrála málo formátů. Dik za názory.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Nikdo neporadí???

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od TUNN Zobrazit příspěvek
    Jde mi o to jestli bych koupil m.centrum s hdmi 2.0 a jestli obraz by nebyl kvalitnější???
    Nemyslim si. V upscalingu nejake urcite rozdiely budu, ale dnesne TV maju upscaling na slusnej urovni. Skor by som sa sustredil na kvalitny zdroj a spravne nastavenie TV.

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Trochu mně uniká smysl. Na co MMC, když jde HDD připojit přímo do TV. Nebo to HDD ještě chceš ládovat po síti?

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od bastlir Zobrazit příspěvek
    Trochu mně uniká smysl. Na co MMC, když jde HDD připojit přímo do TV. Nebo to HDD ještě chceš ládovat po síti?
    pise:
    Prehraje mi 90% formátů z hdd
    tedy to % muze zvetsit

co se tyka prokladanych videi, tak to mmc (nejaky levny android s prednastavenym Kodi) da urcite daleko horsi vysledek
    takze se neda jednoznacne odpovedet, totiz zalezi na obsahu, co je to za mmc a co pouziva za aplikaci na tom mmc, nebo jak tam jsou nastavene filtry v tech programech atd.

Registrace
    Jul 2009

Mám ve firmě novou 4k TV a ta přehraje všechny trochu běžnější formáty. Pokud však někdo přehrává filmy s nestandardním formátem, pak jistě musí podle toho shánět nějaké přehrávadlo.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od bastlir Zobrazit příspěvek
    ta přehraje všechny trochu běžnější formáty
    Ak je DVD a BD nestandardny format, tak potom asi ano Paradoxne TV podporuju vsetky "warez" kontajnery a formaty, ale proprietarne formaty korektne* nie.
    Je mi jasne, ze to ide "predzut" TV tak, aby to zozrala (MakeMKV robi refacto len remux do mkv), ale tu ide o princip.

*korektne neznamena spustanie po jednotlivych voboch.

Registrace
    Jul 2009

Jo souhlas, dívám se na to ale prakticky. Tzn. kolik stojí MMC a na kolik filmů, jejichž kodek TV neobsahuje, se budu dívat. A zda se mi tyto filmy raději nevyplatí zkonvertovat. A také .... budou vůbec všechny DVD filmy na 4k TV sledovatelné?

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Zdravím chci se zeptat. Moje tv podporuje Dolby Vision i HDR-10. A podle některych odborných stránek je prý potřeba takzvaný Dolby Vision řetězec. Což znamená přehrávač a zobrazovač. Takže je potřeba opravdu si koupit další zařizení které podporuje Dolby Vision abych přehrál plnohodnotné DV??? Jestli ano tak je to opravdu na prd...a to jsem ještě slušnej.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Pokud nechceš film přehrávat přímo v TV z flash, ale z nějakého dalšího zařízení připojeného přes HDMI, tak samozřejmě a zcela logicky všechna zařízení musí Dolby Vision podporovat. Nějak nechápu, co na tom není pochopitelné.

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Samozřejmě že to přehravám z usb v TV !!! Mám demo verze DV na USB a jde o to zda li je pořeba další zřízení na plnohodnotné přehrání DV. Protože jsou stránky a tam píšou že ano což mne hlava nebere proč je třeba další zařízení. Tento rok budou vycházet filmy s touto technologijí.

Registrace
    Feb 2011

To záleží na Tvé TV. Interní přehrávač z USB by to měl zvládnout, pokud na to výrobce TV nekašle.

Jen bych Tě opravil, tento rok myslím začnou vycházet filmy v "HDR10+" a "HDR-10" umře

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Počkej. Takže tvrdíš že přes usb přehraji plnohodnotné DV????

Registrace
    Feb 2011

Netvrdím. Přečti si znovu první a druhou větu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Zde je to posané https://www.blu-space.cz/single-post/co ... vision-hdr

Ale příme přehrávání z hdd přes usb na tv tam nic nepíšou proto se zde ptám.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Multimediální centrum pro O2 TV GO
    Od themiracle v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 13-12-2015, 14:11
  2. 4K - UHD na Astře
    Od RoPo v sekci DVB-S
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 21-09-2015, 11:06
  3. Open Hour Chameleon 4K-UHD