Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televize 55'' na filmy/sport

damegu (4)|11.12.2017 11:27
Dobrý den, ahoj,

chtěl bych si pořídit novou TV, určenou primárně sledování filmů z HDD a také na sledování sportovních přenosů. V budoucnu pravděpodobně bude sloužit TV i jako výstup pro herní konzoli.

Jelikož se v TV moc neorientuji, tak Vás chci poprosit o radu. Momentálně neřeším rozpočet, jedná se mi nejdříve o ujasnění požadavků.

TV bude vzdálena od sedačky cca 3,5m.

50hz x 100hz. Nevím, zdali se "vyplatí" si připlatit za vyšší frekvenci. Je rozdíl opravdu znatelný?
LED x QLED x OLED. Máte někdo zkušenost z QLED TV?

Když porovnám tyto dvě TV, tak pro mě viditelný rozdíl mezi nimi je frekvence a technologie panelu. A cena. Je rozdíl v ceně opodstatněný výrazně lepší kvalitou?
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Díky!
vivid.sk (11472)|11.12.2017 13:02
Za tie peniaze mas uz OLED:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

QLED - marketing a la Samsung. Na filmy MU6172 rozhodne nebrat, ak to s kvalitou prehravania filmov myslis naozaj vazne (pozri moje posledne prispevky na temu 24p).
Ak chces ist do LCD, potom by som najskor uvazoval o SONY 9xxx rade s FALD.
damegu (4)|11.12.2017 13:23
Díky za rychlou odpověď!

Mohu poprosit ještě o názor na 50hz x 100hz?

Kdybych se rozhodl dávat za televizi 30000Kč, je nějaká "lepší" volba než tato? Co jsem pročítal diskuze, tak je tato tv veskrze kladně hodnocena a doporučována.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Ještě se musím zajít do obchodu podívat na flat tv x prohnutá, v tom nemám také jasno.

P.S.: Tvůj odkaz nefunguje.
damegu (4)|11.12.2017 14:12
Ještě Sony 55XE9005 má dobré recenze...

Nebo má smysl jít dnes už do OLED místo LCD?
vivid.sk (11472)|11.12.2017 17:30
Vsetky tri uvedene TV su OK, ak nemas problem z rozpoctom, tu je moje poradie z hladiska (potencionalnej*) kvality obrazu: LG 55B7V; Sony XE9005; Samsung MU7002.

Realne vsak mozu rozhodnut tvoje preferencie.

* po korektnom nastaveni