Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Architect - ovladate nekdo?

stayman (12393)|25.8.2005 15:41
[quote=peco][quote=StayMan by €RikŁ€]

Staci pouzit DVDShrink a ten ti vytvori ISO a aj automaticky otvori Decrypter a vypali. :-)[/quote]

Až také automatické to nie je :-E :BB: :-E . Musíš najprv Decrypter otvoriť a potom zvoliť mód ISO Write, vložiť DVD+R do mechaniky a načítať požadovaný ISO obraz a až potom páliš. Alebo ešte zmeniť booktype. :-D :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-D

Sorry práve som vstal a ešte neviem čítať.[/quote]

Skor ani rozmyslat :-D , pretoze Shrink ti automaticky otvori Decrypter a pokial viem, kazdy soft si musis nastavit, aby vedel co ma robit a ani u Decryptera tomu nie je inak, takze staci ho nastavit raz a uz to fičí AUTOMATICKY \/
stayman (12393)|25.8.2005 15:44
[quote=denis]kua, stayman, zlozitejsie to uz nejde ? preco nepalit z architecta ? ja to robim iba tak a nemam ziadny problem. 9-)[/quote]

Toto nie je odpoved, pretoze nepises z akej verzie !!!! \/ Pre lepsie pochopenie ti prezradim, ze v nejakych verziach 2.0 to neslo korektne vypalit, sam som si to vsimol az ked som si chcel dane DVD prehrat v playeri, ale neslo... :-(((
stayman (12393)|25.8.2005 15:46
[quote=jufi]Vám poděkování a lásku.....
StayMan by €RikŁ€ - i kombinace DVDShrink+Decrypter proběhla bez závad. Ještě dotaz. Má i pro mé začátky význam přejít na DVDA3.0? Dík.[/quote]

Ma zopar vylepseni, a ked mozes stiahnut nejakych 40MB, tak preco to neurobit? :-?
jufi (91)|25.8.2005 16:25
Tak dám na zkušené ................ Dík B-)
Brucholet (15)|26.8.2005 06:39
StayMan:
[quote]
Staci kliknut 2x na ten film a dostanes sa do MediaProperties a tam to ide nastavit !!!! Ty si klikol iba raz/oznacil si si ho iba a tak mozes nastavovat "iba" ButtonProperties \/ Este male upozornenie, ked kliknes vedla, teda na menu, tak nastavujes MenuProperties atd. Chapes?[/quote]

Pochopil jsem už dávno. Ale správná odpověď byla, aby se v Destination nevibírala položka "Most recent menu" ale přímo název stránky, kam se chci vrátit. Pak se zaktivní i výběr položky Destination Button a všechno funguje jak má. Děkuji za ukázání cesty.
stayman (12393)|26.8.2005 10:10
To som myslel, ze ti je jasne. :-(
Fantas! (3016)|26.8.2005 11:49
:-)
Brucholet (15)|26.8.2005 12:03
2 StayMan:

Začínám nabývat dojmu, že programy SonyMedia jsou až příliš intuitivní :-). My co jsme vytrénovaní hledáním zákoutí a kliček ve windowsích nečekáme, že by věci mohly fungovat jednoduše. :-D

Ostatním doporučuji přechod na DVDA 3.0b, už jen kvůli tomu, že jednou vyrenderované objekty nechává na pokoji a nerenderuje je znovu. Včera jsem tím ušetřil 1 hodinu strojového času.

P.S.: Omlouvám se za předchozí příspěvek. "Nevibírala" se neříká :-)-
Fantas! (3016)|26.8.2005 12:32
Brucholet
No ale to delal i A1 a A2!
S tou intuitivnosti je to tak, ze kdyz si nezvyknes na nic jineho a zacnes delat ve Vegasu, tak pak je intuitivni, pokud mas zvyk ala Adobe Premiera apod, tak potom se muze zdat slozity...ale prvni dojem neni casto ten spravny... B-)
Brucholet (15)|26.8.2005 15:03
2 Fantas:

U DVDA jsem skončil po pokusech s TMPEGenc DVD Author a Nerem. U předcházejích bylo snadné sestavit DVD, nedalo se tam moc věcí nastavit (a tudíž ani zkazit), ale tak nějak to nebylo ono. Člověk na profesionálních kotoučcích vidí, že to jde ještě líp a z různými vychytávkami.
Kotouček, na kterém zrovna dělám je první, který jde mezi lidi, a proto chci, aby výsledek nějak vypadal.
Je to něco podobného jako z řidičákem: když vylezeš z autoškoly, tak je jedno, jestli první kilometry najedeš ve škodovce nebo BMW. Stejně ti to bude na křižovatce poskakovat a chcípat. Když se vyjezdíš, má už smysl kupovat pořádný auto.
Brucholet (15)|26.8.2005 15:10
add intuitivnost) já to nemyslel jako urážku ale jako pochvalu. Holt programátor přemýšlel jinak než já. Když konečně příjdu na správný postup, tak si nadávám do blbců, proč složité věci dělám složitým způsobem, když pan programátor dokázal můj problém elegantně vyřešit :-)
Proto všem amatérům doporučuji: Sound Forge, Vegas, DVD Architect. Vyzkoušeno na lidech. :-R
Fantas! (3016)|26.8.2005 16:52
Brucholet
Od A2 se da udelat profi menu... jde jen o to pochopit princip a umet to v nem... Nekolik veci sice nedokaze, ale ty kolikrat nejsou ani na profi DVD... B-)