Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Propojení staelitního přijímače AMIKO a DVD HDD recordér

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Zdravím, mám specifický dotaz a neznám řešení, ač jsem se pokusil o vše O co mi jde. Mám satelitní přijímač AMIKO http://amikostb.com/?q=product&id=236 , který má jediný vstup a to na satelitní kabel, není to koaxiál a bohužel ven jde jen HDMI, dále mám DVD HDD recordér https://www.alza.cz/samsung-bd-h8900-d1480184.htm , který, ale nemá HDMI vstup na příjem signálu jako TV, ale má koaxiální vstup, LAN vstup, chinche. Takže potřebuji (abych nemusel jako blb neustále přepojovat kabely v TV, prootže mám pouze dva vstupy HDMI - Xbox, DVD HDD a třetí satelit AMIKO) dostat signál z HDMI kabelu na koaxiální výstup do DVD HDD recordéru. Jednak si tím zvýším počet programů a druhak nemusím šachovat neustále s kabely. Je něco takového ?? předem děkuji za informaci. Snad jsem to napsal srozumitelně Díky předem
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale pokud má TV pouze 1 HDMI vstup a jsou 3 zařízení, pak snad slučovač, něco jako http://sepo-nb.cz/slucovac-3x-hdmi-prepinatelny

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

TVL, buď rád, že to má HDMI. Nevymýšlej kraviny typu převod HDMI na modulovaný analog (to je asi to nejhorší, čím lze signál přenášet) a kup si za pár šupů HDMI switch: https://www.tsbohemia.cz/premiumcord...y_d203294.html

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

no problém je v tom, že bych potřeboval dostat ten signál do DVD HDD a občas si nahrát zápas, kterej je v noci, abych na to nemusel čučet. Proto potřebuji dostat signál z AMIKA do DVD, proto ty obštrukce. Jinak si koupím slučovač, to asi není problém, ale nevyřeší mi to základní problém
    Díky

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Preco to nenahras priamo v zdroji signalu (teda na STB a bez vizualnej straty kvality) ?

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Satelitní přijímač neumožňuje nahrávání, proto to chci nějak dostat do DVD HDD

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Tak ho vymen za taky, ktory to umoznuje (dnes je to defacto kazdy jeden STB)

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2015

Citace Původně odesláno od kubowitz Zobrazit příspěvek
    Satelitní přijímač neumožňuje nahrávání
    O tom pochybujem. Aky mas v Amiku softver? Normalne pripoj k USB HDD a musi nahravanie fungovat. Myslim, ze format FAT32 alebo NTFS.

Podobná témata

1. DVB-S s HDD vs. DVD HDD recorder
    Od OndraC v sekci DVB-S
    Reakcí: 256
    Poslední příspěvek: 05-07-2013, 05:59
  2. Stolni dvd recorder s hdd a divx s češtinou ?
    Od tripx v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-02-2009, 23:03
  3. DVD/HDD recorder: Panasonic ci Pioneer?
    Od mif v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:45
  4. DVD/HDD Recorder s DivX + cztit
    Od inseminator2004 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-07-2006, 20:11
  5. Jaký DVD HDD recorder?
    Od Richardos v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-02-2006, 12:11