Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: X96 android TV Box

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

https://forum.libreelec.tv/core/atta...o-170307b-zip/

V odkazu je x96 a měl by tam být i návod, jak si udělat vlastní, zkus.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Vzpomněl jsem si: Pokud máš Android telefon nebo tablet, zkus nainstalovat prográmek Kore, mně to přes wifi ovládá krabičku na 100 %. Remote se časem vařeší.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Vellká vďaka Foolproof! Ten config v zložke x96 funguje! Ešte raz Ďakujem! (PS.: ovládanie cez ďalšie android zariadenie nepreferujem, box bude totiž používať iný rodinný príslušník a rozhoduje jednoduchosť ovládania (tj. kurzorové ovládanie).

Nováček
    Registrace
    Jan 2020

Chlapi chcem sa opytat, X96ka sa da teraz kupit v konfiguracii 4GB/64GB napr. tu https://sk.gearbest.com/tv-box/pp_00...63#goodsDetail nebola by to uz teraz lepsia kupa ako temer 3x drahsie Vero 4k+ 2G/16GB ? Samozrejme chcel by som pouzivat LE.

Dakujem Rasto.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Dobrý den.
    Nechci zakládat nové téma, proto se zeptám zde.
    Vzhledem k tomu, že DVB-T2 zřejmě nebude vysílat rádiové programy, řeším náhradu. Teď je mám naladěné na starém DVB-T přijímači, pro poslech jen zapnu zesilovač. Moje představa je, že koupím nějaké levné MMC, X96 Mini S905W stojí na e-bay necelých 500,-, najdu si stanici třeba na Tunein a nechám trvale v provozu. Je to proveditelné a bude toto MMC na takové použití vhodné? Pro případ výpadku napájení připojím na UPS, kterou mám u PC.
    Děkuji, Petr.

Nováček Avatar uživatele teoren
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od pibi Zobrazit příspěvek
    Dobrý den.
    Nechci zakládat nové téma, proto se zeptám zde.
    Vzhledem k tomu, že DVB-T2 zřejmě nebude vysílat rádiové programy, řeším náhradu. Teď je mám naladěné na starém DVB-T přijímači, pro poslech jen zapnu zesilovač. Moje představa je, že koupím nějaké levné MMC, X96 Mini S905W stojí na e-bay necelých 500,-, najdu si stanici třeba na Tunein a nechám trvale v provozu. Je to proveditelné a bude toto MMC na takové použití vhodné? Pro případ výpadku napájení připojím na UPS, kterou mám u PC.
    Děkuji, Petr.
    Toto tema me zajima. Jake radiove programy mas na mysli? Stanice Ceskeho rozhlasu jsou dostupne i pres DVB-T2. Ja sam dlouhodobe resim prijem CRo Jazz stale zapnutym set-top-boxem pripojenym do receiveru pres digitalni vstup. Po vypnuti DVB-T jsem stary set-top-box nahradil nepouzivanym pristojem "GTMEDIA V8 Golden" zakoupenym pres Aliexpress. Ten sice prijima DVB-T2, ale nerozpozna ceske tv kanaly (zrejme kvuli HEVC), radio prijima bez problemu. Myslim, ze toto reseni prezije i vypadek proudu - set-top-box se sam po znovuzapnuti vrati na posledni program. Toto by teoreticky mohl byt u X96 problem, ale samozrejme UPS to resi.

Osobne se mi reseni pres internetove radio uplne nelibi, neprijde mi "ekologicke" stale sosat data z internetu. Vic se mi libi prijem vzduchem pres set-top-box.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2015

Ak hladate krabicku pre DVBT2 a zaroven chcete pocuvat radia je mozne pouzit urcite typy T2 prijimacov zn. Technisat, ktore maju aj DAB+ tuner a moznost internetovych radii. Takze 3 zdroje. Napr. Digipal DAB+.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od teoren Zobrazit příspěvek
    Toto tema me zajima. Jake radiove programy mas na mysli? Stanice Ceskeho rozhlasu jsou dostupne i pres DVB-T2. Ja sam dlouhodobe resim prijem CRo Jazz stale zapnutym set-top-boxem pripojenym do receiveru pres digitalni vstup. Po vypnuti DVB-T jsem stary set-top-box nahradil nepouzivanym pristojem "GTMEDIA V8 Golden" zakoupenym pres Aliexpress. Ten sice prijima DVB-T2, ale nerozpozna ceske tv kanaly (zrejme kvuli HEVC), radio prijima bez problemu. Myslim, ze toto reseni prezije i vypadek proudu - set-top-box se sam po znovuzapnuti vrati na posledni program. Toto by teoreticky mohl byt u X96 problem, ale samozrejme UPS to resi.

Osobne se mi reseni pres internetove radio uplne nelibi, neprijde mi "ekologicke" stale sosat data z internetu. Vic se mi libi prijem vzduchem pres set-top-box.
    Jedná se o Ostravskou stanici ČasRock, o TV vysílání mi na tomto přístroji vůbec nejde, jen o rádio pro multiroom systém do dílny a ven.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od digitivi Zobrazit příspěvek
    Ak hladate krabicku pre DVBT2 a zaroven chcete pocuvat radia je mozne pouzit urcite typy T2 prijimacov zn. Technisat, ktore maju aj DAB+ tuner a moznost internetovych radii. Takze 3 zdroje. Napr. Digipal DAB+.
    Rada sice dobrá, ale mediacentrum stojí cca 500 (Technisat DAB+ přes 4k), bude odděleně od AV zařízení, jen pro poslech rádia. Do obýváku sice o Technisatu přemýšlím, ale o modelu Digipal ISIO HD, kvůli HBB TV a záznamu na HDD. Rádio v obýváku asi bohatě zastane AV receiver Marantz NR1200, který umí FM, DAB+ i internetový stream, bohužel neumí dekódovat digitální signál pro hlavní zónu a zároveň jiný digitální signál pro zónu 2, jen stejný jako hlavní, nebo analog.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Android mini pc Tv box a*DRM Widevine CZ,SK* (hbo-horizon-banaxi-voyo-o2tv-skylink Vod)
    Od djradek81 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-10-2019, 12:32
  2. MXV+ (MXV Plus) Android TV Box - Amlogic S905 64bit
    Od whitesak v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-07-2016, 08:05
  3. Tronsmart Vega S95 TV Box (Android)
    Od KamilZ v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-12-2015, 12:14
  4. EG-R160S Pro alebo Android Smart TV Box?
    Od Modelar7 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-01-2013, 15:10