Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung UE50J6282 vypínanie obrazu

MartinR2U2 (4)|27.12.2016 18:15
Ahojte chcel by som vás poprosiť o radu, mám tento tv Samsung UE50J6282 cca mesiac a mám problém že keď pozerám cez satelit alebo hrám ps tak mi sem tam náhodne akoby vypne obraz ostane len čierny ale len na pár sekúnd potom hneď nabehne. Pri sledovaní tv mi to je jedno ale pri hraní ps to dosť prekáža. Nevedeli by ste mi niekto pomôcť čo to môže byť ? Alebo či to mám dať reklamovať ?
vivid.sk (11472)|27.12.2016 18:37
Kúp si nový HDMI kábel
MartinR2U2 (4)|27.12.2016 18:55
Obidva ? Môže to byť v tom? Lebo set-top-box má svoj HDMI a ps má zas svoj HDMI.
vivid.sk (11472)|27.12.2016 19:48
Ano, moze. Hlavne, ak su rovnake.
Dalsi dovod moze byt nejake rusenie v sieti (zapnutie setriacej ziarivky, a pod...). Skus to odsledovat.
MaximG (1)|31.12.2016 14:00
[QUOTE=vivid.sk;526781]Ano, moze. Hlavne, ak su rovnake.
Dalsi dovod moze byt nejake rusenie v sieti (zapnutie setriacej ziarivky, a pod...). Skus to odsledovat.[/QUOTE]

Dobrý deň, mám TV SAMSUNG UE40J5100, mám k nemu pripojený box od DIGI TV cez HDMI a taktiež notebook cez HDMI. Už odvtedy ako som ho kúpil sa začali vyskytovať krátke 1-2 sekundové výpadky obrazu a zvuku, ale vyskytujú sa len keď mám TV prepnuté na notebook, nikdy sa mi to nestalo počas sledovania DIGI TV vysielania, káble som skúsil aj vymeniť medzi sebou a výsledok je stále rovnaký, časom som zistil že to spôsobuje zapnutie vodného čerpadla v studni, teda príčinou je zrejme presne to "rušenie v sieti", ktoré ste spomenuli. Je možné to nejak jednoducho vyriešiť? Pomohol by kvalitnejší HDMI kábel? Tie dva čo mám sú z hypermarketu, zrejme nie najkvalitnejšie..