Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Lepší.TV

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Hm...
    Obyčejně se do takovýchto diskusí nepletu, ale předchozí příspěvek mě trochu vybudil.
    Myslím, že je třeba odlišit v případě streamování technologii jako takovou od toho jak to kdo používá. Na satelitu je milion kanálů, technologie je stejná, ale na některých kanálech je to super a už bych nikdy nešel dolů do SD, jinde pouští mazanice. U streamování je to obdobné, mrknu-li se na datový tok ze satelitu u slušného sportovního přenosu a srovnám s internetovým streamem Novy je jasné, že jsou mimo a nezaplatím ani korunu i kdyby tam měli napsáno 3x HD.

Osobně jsem se ještě nepropracoval dál než k pluginu StreamCinema a opravdu se dá sledovat 4k HDR na lince VDSL, na pomocí krabičky za pár korun. Ale zobrazovadlo - TV, ta se ošidit nedá. Budoucnost je jednoznačně stream, budeme to přijímat vzduchem na mobilním telefonu, který to už dneska umí pustit jako mirror na TV.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Petr1979 Zobrazit příspěvek
    Dalsi negativum je ze pisi ze to pujde na vsech zarizeni s androidem..coz take neni pravda..protoze mi to nedovoli naistalovat jejich aplikaci na tabletu a telefonu kde android mam..pise ze zarizeni neni kompatibilni..
    V Androidu Lepší TV normálně jede, je na to aplikace v Google Play, stejně tak je i aplikace pro smartTV (konkrétně Samsung). Testoval jsem pouze demo, tedy ČT24 a TA3, tam mi přišla kvalita stejná jak v klasickém HD ze Skylinku, ovšem u jiných programů to může být samozřejmě jiné (obvykle horší). Použití neplánuji, toto jsem testoval pro studijní účely.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. která tv je lepší od panasonicu
    Od lubin123 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-08-2014, 15:51
  2. Která TV je lepší? Samsung UE46F5570 nebo LG 47LN575S
    Od Spider v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-11-2013, 09:01
  3. Bude lepší signál než od Digi TV?