Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Televizory (CRT, LCD, PDP): TV Samsung UE49KU6172 - problém s propojením s PC přes Wi-Fi

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: apokax

Znění dotazu: Dobrý den,

máme problém s připojením TV s PC přes Wi-Fi. Klasicky jsem připojila TV k domácí Wi-Fi, nainstalovala na PC Universal Media Server, propojila s TV a videa šla normálně přehrávat z PC, až na problémy s některými titulky. Po nějaké době (řády hodin) mi přestalo PC komunikovat s TV (nevidělo ji), zkoušela jsem různá nastavení a nepomohlo. Zkusila jsem tedy pro změnu Serviio, které si s titulkami poradilo bez problémů, spojení bylo také OK. Opět po x hodinách přestal PC komunikovat s TV a začala vypadávat i Wi-Fi. Načetl se film, chvíli se přehrával, pak hláška "zařízení bylo odpojeno" a TV přepnula na živé vysílání a na chvíli nefungovalo ani připojení. Zkusila jsem přeinstalovat Serviio, povolit program ve Firewallu a nic nepomohlo. Nevíte, čím by to ještě mohlo být? Napadl mě ještě antivir nebo TV napojit přes kabel, což ale nevysvětluje ty výpadky Wi-Fi. Upozorňuji, že nejsem žádný IT expert.

Díky

Technika, které se dotaz týká: Samsung UE49KU6172, Win10
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od ;526742
    nebo TV napojit přes kabel,
    Toto odporucam

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Prehravat bezdrototvo filmy nikdy nie je dobry napad. U suborov s vyssim datovym tokom to moze byt limitujuce.
    Pokial je zahltene pasmo, tak taketo vypadky nie su nic vynimocne.
    Kabel to vyriesi.

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-12-2020, 15:22
  2. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 10-12-2016, 10:28
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-11-2015, 14:07
  4. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 01-02-2014, 19:05
  5. Reakcí: 4