Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přídavný ambilight k projekčnímu plátnu + Hue?

satas95 (6)|30.9.2016 22:21
Zdravím pánové,
Mám takové dilema a nevím zdali je řešitelné
Vlastním projekční plátno SI black diamond 144palcu, nyní od výrobce je osazen RGB páskem s infra jednotkou
Já bych chtěl kdybych vyměnil třeba i led pásek nebo zdali by šel použít stavající aby byl využíván jako Ambilight jako u Philips televizí, Zdroj bude Imac 2015 nebo Mac mini, do této chvíle by s tím teoreticky enměl být problém, jelikož jsem již našel způsoby jako Lightpack, Ambiscreen ... ale chci se zeptat zdali existuje ještě něco co by dokázalo i ovládat Philips HUE žárovky a nejlépe jednou aplikací do telefonu.

Existuje nějaké takové řešení ?
Podmínka je propustnost 4K rozlišení, a podpora 3D, zdroje bude nejspíše vícero, ale vše pouze HDMI.

Děkuji za případné informace.
yeffo (6)|9.2.2018 18:25
ahoj,
nasiel si co si hladal? zaujimalo by to aj mna.
yef
JirkaLa (2)|24.9.2018 08:44
Zdravím jen aktualizuji tento příspěvek. Nedávno jsem začat tohle také řešit. A řešení to má ale je potřeba si ještě chvíli počkat. Stačí pořídit DreamScreen HD nebo 4K a k tomu koupit zařízení dreamscreen connect. Prý by mělo stát kolem 35 USD. Co jsem se poptával na superscreen.cz, tak by to hned měli mít, jak to vyjde. Ale nejspíš to bude až příští rok. Každopádně 4K dreamscreen a ledky už můžeš nainstalovat teď.