Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jvc lt-65v853

vr9 (21)|30.4.2016 09:29
Dobrý den,

zřejmě sem měl založit tohle vlákno před zakoupením Tv. Zakoupil sem výše zmíněný model, ale po zapnutí mám takové smíšené pocity. Obraz zanechává jakoby stopu(rozmazání pohybu), těžko se to popisuje. Dívám se ze vzdálenosti 3,2m. Používám satelit skylink a příjmač "amiko micro hd se". Před touto tv sem měl(ještě mám v krabici) Panasonic plazmu tx-46s20e a vše bylo ok. Včera sem tam pustil full hd film z notebooku přes hdmi a bylo to lepší ale nebylo to ono. Prostě nevím jak to vyladit v nastavení, zkouším všechno možné ale nejsem spokojen. Čekal sem víc. Můžete mi prosím někdo poradit jak z toho ven, nebo obecně něco o té tv? díky za rady. Teď sem rozhodnut, že to vrátím. Přemýšlím i o jiném satelitním příjmači, ale obávám se, že to problém nevyřeší, viz problém přehrání filmu z notebooku.

další varianty: Panasonic TX-65C320E, Orava LT-1650, LG 65UF6807, Samsung UE65H6470, HISENSE H65M5500

Co si mám případně pořídit, aby to fungovalo jak má.

díky za postřehy. Martin
KamilZ (10277)|30.4.2016 09:37
Jak v toho ven? Jednoznačně vrátit a vzít nějakou rozumnou TV, ne JVC. Satelitním přijímačem to není.
vr9 (21)|30.4.2016 09:55
a jakou, z toho výběru co sem uvedl, nebo případně něco obdobného. díky