Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ASUS 7135 vs. FLY 2000 TV - big problem

vencar (1)|29.6.2005 16:06
Zdravim. Nechci vyvolavat nepokoje, doposud mi moje Asus 7135 a FLY2000 bezely naprosto v pohode (Win XP), jen se obcas stalo, ze kdyz jsem spustil FLY2000, ze byla cerna obrazovka a sel jenom zvuk. Stacilo restartnout a byl pokoj. Kdyz se to stalo naposledy (dneska rano), zkousel jsem si hrat s nastavenim... v polozce TV Tuner v nastaveni jsem zmenil omylem misto sveho ASUS WDM TV Tuner na "none" a to bylo naposledy, co jsem neco videl/slysel. Pri nastaveni zpatky uz se neobjevilo nic a nepomohlo ani nekolikanasobne preinstalovani driveru/fly/karty... pokazde stejny scenar... ovladace i karta se nainstaluji bezproblemove, ve fly se nastavi vsechno jako driv, ale jsem bez signalu... modra obrazovka ve fly, ani asustv nic (zadne programy) nenajde. pritom fyzicky jsem s kartou ani pripojenim (upc) nic nedelal... chyba je evidentne nekde... ale nevim kde. Nejake rady?
Fantas! (3016)|29.6.2005 23:42
vencar
neprepl jsi nahodou z TV na VHS nebo S-VHS vstup? To asi ne, ze? :-E
jojto (865)|30.6.2005 05:35
Pri odinstalovani Fly2000TV zvol "vymazat nastavenia" (channel.ini a setting.ini). A vsetko nastav a nalad znova.
Mirdaxx (2)|5.9.2005 15:03
Mám nově taky tuto kartu, stal se mi přesně ten samý problém, pomohlo vypnutí PC a opojení od sítě (220V) P ozapnutí bylo vše OK.