Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hitachi 24HYC05 - blikající modrá dioda

pee.tr (1208)|19.2.2016 17:59
Ahoj. Měl bych takový hloupý dotaz. Jelikož přespáváme u této v nadpisu zmíněné televize, je dost nepříjmené, když začne pravidelně kolem 3.hodiny ranní dosti silně blikat dioda na jejím čelním panelu. Po vypnutí svítí slabě červeně a nikoho to neruší, ale ve zmíněném čase (nevím, zda to je náhoda, ale už několikrát jsme si toho všimli) se červená změní blikající modrou, která silně nepříjmeně prosvicuje místnost a nezbývá, než televizi buď vytáhnout z napájení nebo ji na vteřinku zapnout a zase vypnout. V návodu nic není a nastavení má tato TV také minimum a nic co by s tímto mohlo souviset.

Děkuji.
skorky (26)|20.2.2016 11:02
Jestli náhodou tv v tuto dobu nevyhledává aktualizace,zkus ještě jednou mrknout do nastavení.
pee.tr (1208)|20.2.2016 11:14
Díky za reakci. V nastavení toho skutečně není moc, a absolutně nic o aktualizacích, i když je fakt, že to co uvádíš, nás prvně napadlo taky. Zároveň ale nevím, kde by ty aktualizace vyhledávala. Leda u nás v obýváku :-)
KamilZ (10277)|20.2.2016 12:58
[QUOTE=pee.tr;520864]absolutně nic o aktualizacích,[/QUOTE]Ale, ale, strana 17: http://www.hitachi-tv.cz/download.aspx?dontparse=true&FileID=8561

pee.tr (1208)|20.2.2016 13:19
Tak to se omlouvám a děkuju. Prošel jsem výtisk návodu, co byl u TV a toto tam nenašel. Nemám teď možnost být u té TV ani u toho papírového návodu, tak svou blbost nemohu ani potvrdit, ani vyvrátit :-) Nicméně moc moudrej z toho výše oskenovaného textu nejsem. Pokud mám něco vypnuto, tak se Tv zapne, to zní jak vtip. :-) A to je u nás pozemní vysílání skutečně už tak daleko, že si přes něj TV aktualizuje svůj SW (pozemní vysílání jde už leta mimo mě)?
StD (8612)|20.2.2016 13:22
OT: Pane Bože, které "poleno" s pětkou z českého jazyka to pro Hitachi překládalo? :-!!! Tímto zdravím starého kolegu TVF Pee.tr a ujistil mě tím, že jsou má rozhodnutí nepořizovat si podobná tzv. "inteligentní" domácí zařízení správná... Příště se ti bude v noci otvírat v noci lednice a dožadovat se klaxonem přísunu čerstvých potravin... Lidstvo spěje víte kam.
pee.tr (1208)|20.2.2016 13:36
[QUOTE=StD;520873]OT: Pane Bože, které "poleno" s pětkou z českého jazyka to pro Hitachi překládalo? :-!!! Tímto zdravím starého kolegu TVF Pee.tr a ujistil mě tím, že jsou má rozhodnutí nepořizovat si podobná tzv. "inteligentní" domácí zařízení správná... Příště se ti bude v noci otvírat v noci lednice a dožadovat se klaxonem přísunu čerstvých potravin... Lidstvo spěje víte kam.[/QUOTE]
Taky zdravím, sám jsem zastáncem obdobného názoru jako uvádíš. :-) I z tohoto důvodu mě postupně přestává stále více bavit jakákoliv obdobná technika. Nicméně osud tomu chtěl a já u takové "kouzelné" TV občas přespávám (důvody si s dovolením nechám v soukromí). :-)
vivid.sk (11472)|20.2.2016 13:46
[QUOTE=StD;520873]které "poleno" s pětkou z českého jazyka to pro Hitachi překládalo?[/QUOTE]
Zrejme Google Translator :)
Inak sa to vysvetlit neda.

Slovencina nie je prelozena o nic lepsie, no v danom useku je to prelozene presne opacne (t.j. technicky spravne, treba vypnut aktualizacie a problem je vyrieseny).
pee.tr (1208)|20.2.2016 13:53
Mrknu na to, až u TV budu. Díky moc všem.