Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: HD DVR Mediabox

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Horizon Go (https://www.horizon.tv/cs_cz/) je již možné sledovat i na Win_10, prohlížeči Edge. Není již vyžadován software Silverlight.
    Vyzkoušeno v praxi na mém notebooku, kde mám Win_10 a prohlížeč Edge. To je notebook, který jsem si pořídil jako hračku pro různé testování a zkoušení všeho možného.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Apr 2004

Dnešním dnem začne UPC rozesílat nový software, který umožní zpětné shlédnutí, pro "cihličky". Nedostanou to hned všichni., akce je rozdělena do 3 etap. Nejdříve budou obslouženi ti, kteří jsou v aglomeracích s největším počtem abonentů UPC. Těm už došlo přes email info.
    Já si holt ještě počkám

Registrace
    Apr 2004

Tak asi to ještě stále není to pravé ořechové.
    Dovolím si sem zkopírovat tři postřehy (k tomuto datu a času jsou zatím jenom ty tři) od uživatelů:
    Mě se box zaktualizoval již včera 18.4. a při pokusech o manipulaci s ním, spadnul hned 4x, jak jsem dal přehrávat nahrané věci co mám na HDD, tak pád, jak jsem vlezl do meny knihovna a pokusil se odejít, tak pád, no někde je asi chyba, zpětné shlédnutí funguje, občas to sebou zacuká. Dnes pokud bude padat dále , budu muset volat a reklamovat, ale pevně věřím a doufám, že to bude OK
    Tak to my máme na cihle od včerejška ERROR 1001. Takže pořád jste na tom dobře
    Aktualizace proběhla v noci, ráno jsem to na 5 minut pustil a vypadá to docela dobře. Přepracované menu, EPG s PIP, zpětné zhlédnutí funguje, uvídíme navečer, až to projde zatěžkávací zkouškou
    Jsou to názory lidí, které neznám., berte to tedy jako informaci
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 19-04-2017 v 10:55

Registrace
    Apr 2004

Tak 25.4.2017 mě přijde nový software, ohledně zpětného shlédnutí a dalších novinek. .... jenom ještě nevím, jestli budu "skákat" radostí, nebo vzteky
    Dám samozřejmě vědět

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: UPC1.jpg 
Zobrazení: 108 
Velikost: 78.2 KB 
ID: 34191

Název: UPC2.jpg 
Zobrazení: 93 
Velikost: 136.5 KB 
ID: 34192
Název: UPC3.jpg 
Zobrazení: 117 
Velikost: 151.7 KB 
ID: 34193
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Apr 2017

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Horizon Go (https://www.horizon.tv/cs_cz/) je již možné sledovat i na Win_10, prohlížeči Edge. Není již vyžadován software Silverlight.
    Vyzkoušeno v praxi na mém notebooku, kde mám Win_10 a prohlížeč Edge. To je notebook, který jsem si pořídil jako hračku pro různé testování a zkoušení všeho možného.
    Ve Windows store je k dispozici aplikace Horizon Go. Používám ji už delší dobu bez problémů.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Store_HorizonGoCz.jpg 
Zobrazení: 101 
Velikost: 48.9 KB 
ID: 34198  

Registrace
    Apr 2004

Tak od dnešního dne jsem i já šťastným majitelem nového software na své "cihličce", který umožňuje sedmidenní zpětné shlédnutí. Aktualizace proběhla rychle. Po spuštění STB se vlevo nahoře na obrazovce TV objevila informace, že bude nahrán nový software a asi po dvou vteřinách se na pravé horní straně obrazovky objevila informace, že aktualizace byla provedena.
    Menu změnilo svoji vizualizaci a dostalo dost pozměněný design. Navíc tam přibyla ona informace o zpětném shlédnutí, kde, pokud ho chcete využívat, ho musíte odsouhlasit.
    Televizní kanály fungují normálně, jako doposud., přepínání mezi kanály se mě jeví stejně rychlé, jako před tím.
    Takže zatím spokojenost

Registrace
    Apr 2004

Menu HD DVR Mediaboxů UPC se výrazně proměnilo, nabízí zpětné zhlédnutí
    video uvnitř článku (a skutečně odpovídá realitě)
    http://www.rozhlas.cz/digital/televi...dnuti--1722424

Nováček
    Registrace
    Dec 2018

Je možné HD DVR Mediaboxu koupit mimo UPC. Oni jej pouze pronajímají . Nebo neví někdo o podobném zařízení, které má více DVB-C tunerů. Chtěl bych pořídit takové, které umožní nahrávat alespoň 1 program a u toho sledovat jiný, který je v jiném multiplexu. Další požadavek je aby u nahrávání šlo přehrát dříve nahrané programy. Poradí někdo? (Snad neporušuji zdejší pravidla. Sedím u internetu už 3 den a nic podobného nemůžu najít :/).

Registrace
    Apr 2004

Je možné HD DVR Mediaboxu koupit mimo UPC. Oni jej pouze pronajímají
    Normálně nelze. Občas bývají v bazarech, ale je to "pokoutní". Nedoporučuji !! Box lze spárovat pouze na nájemce. Jeho číslo u UPC.
    Nebo neví někdo o podobném zařízení, které má více DVB-C tunerů...... Poradí někdo? (Snad neporušuji zdejší pravidla
    Porušuješ. Neb tento thread je určen výhradně k diskuzi HD DVR Madiaboxu (lidově řečeno "cihlička"). Doporučuji si ohledně tvého dotazu založit své vlastní vlákno (thread) v této sekci DVB-C.
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 14-12-2018 v 20:10

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12