Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Onkyo NR807 - Problem se zvukem

Cabas (21)|24.1.2016 16:26
Zdravim vsechny. Mam problem se zvukem. Z niceho nic se mi to najednou nejak prehodilo do nejakeho divneho nastaveni a ani reset pres video-power mi to udela sice tovarni nasteveni, ale nic se nezmeni.
Co to dela :
Nejde mi zvuk do repraku. ted mi to na displeji najednou neukazuje ktere repraky hrajou. Jako napriklad mono, stereo, 5,1 atd.....
Jako drive mi to ukazovalo repraky kdyz jsem si vybiral ktere maji hrat. Ted uz nic.
Kdyz si vybiram moznosti zvuku, tak mi to ukazuje pouze znaky jako napriklad THX, DTS, Neo 6...atd. nic jineho a repraky nehrajou. Jednou se mi to povedlo nejak vratiti zpet, ale uz se nepamatuji jak a myslim, ze to byla jen nahoda. Hralo to pak jen do vypnuti a pak uz zase nic.
Nevite nekdo co s tim muze byt ? Stalo se uz nekomu to same ? Diky vsem za Vase rady.....Preji vsem pekny zvuk.....
tom70sk (18)|29.1.2016 17:42
Vitaj v klube. Hdmi board. Mal som 708-cku s touto chybou.
Cabas (21)|30.1.2016 01:42
Dikes za odpoved...Jak jsi to vyresil ? Mam tu 807 uz dlouho....doufam, ze to jde nejak opravit.....
vlasto777 (42)|30.1.2016 11:54
Ach Onkyo, bobre, ze som ho nekupil. Net je plny tejto zavady, ak si hladal, tak si zistil, ze doma sa to da skusit opravit len upecenim v rure - na mna trocha drasticke. Na ebay sa predavali cele hdmi dosky skus pozriet alebo priamo na servis Onkyo.
Cabas (21)|31.1.2016 01:53
Bobre mam ho hooodne dlouho uz si ani nepamatuji jak....asi tak 5-6 let....slouzil dobre......Takze je to vadna hdmi deska ? Opravil by to nejaky aspon trosku zkuseny elektrikar ? Dikes za odpovedi.....
tom70sk (18)|31.1.2016 12:03
Na ONKYO byva(l) problemom na tychto HDMI doskach filtracny kondenzator, alebo prehrievanie cipu. Na tvojom byva problemom cip oznaceny ako DTS. Mozes jednoducho vyskusat, ci je problem v nom jeho zahriatim. Najdi si video na tube s nazvom Onkyo "no sound"Repair Guide for "dummies". Ak je odhriaty a najdes niekoho, kto ti ho prepajkuje teplovzdusnou stanicou, bude ti fungovat nadalej.