Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Střih a práce s videem: Prázdná plocha

Neregistrovaný (0)|22.1.2016 22:19
Tazatel: SAMAL

Znění dotazu: Kvůli střihu videa jsem si pořídil kvalitnější monitor. Nejprve jsem ho propojil D -sub kabelem, vše bylo v pořádku. Jakmile jsem však použil HDMI kabel kvůli lepšímu rozlišení, nastalo překvapení : Všechno z plochy zmizelo a už jsem to tam nikdy nedostal zpět. Veškeré ikony všech systémů, programů, záběrů, uložených střihů atd. Kouká na mne jen pozadí plochy. Sice vše najdu v sekci Tento počítač, ale na plochu to už nemohu dostat. Promiňte, je to možná trochu diletantský dotaz, ale prosím o pomoc. Děkuji !
S pozdravem Jiří Šámal.

Technika, které se dotaz týká: Počítač DELL Optiplex 760, grafikaGeForce210, monitor Benq GW 2270.
vivid.sk (11472)|22.1.2016 22:40
Zabudol si na to najdolezitejsie: Operacny system, ktory pouzivas.
RoPo (6061)|23.1.2016 14:13
Je mozne, ze monitor bezi jako sekundarni. Na plose ztiskni prave tlacitko mysi a tam je polozka Rozliseni nebo Nastaveni plocha apod. Byva posledni nepo predposledni. Dostanes se do nastaveni monitoru. Tam bys mel videt jeden nebo vice monitoru a tlacitko rozpoznat. Na HDMI monitoru pokud se ti po stisku tlacitka rozpoznat zobrazi cislo jine nez 1 tak je monitor sekundarni. V dialogu monitoru vyber tvuj HDMI monitor a dole vyber polozku pouzivat jako primarni monitor. Dialog potvrd tlacitkem OK a pak by melo byt vse v poradku. Napis vysledek tveho snazeni.
SAMAL (0)|23.1.2016 17:17
vivid.sk : Používám OS W 10
RoPo :Dám zprávu, jakmile to vyzkouším . Prozatím děkuji.