Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Databáza Smart TV s Netflix aplikáciou

slavok1 (50)|11.1.2016 11:46
Bolo by dobré spísať všetky Smart TV, ktoré majú vstavanú aplikáciu pre Netflix pre CS a SK trh (t.z. že na sledovanie filmov/seriálov zverejnených prostredníctvom streamovacej služby Netflix nie je potrebné, žiadne ďalšie zariadenie a tieto filmy/seriály ide prehrávať priamo na danom TV).

Tiež by bolo dobré, aby ľudia napísali aj iné možnosti ako sledovať Netflix na TV (môže to byť inšpiratívne pre TV, ktoré nemajú priamo podporu danej aplikácie, napr. z dôvodu, že výrobca ju neaktualizuje, hoci na iných trhoch napr. UK a pod. je pre daný produktový rad táto aplikácia prístupná, keďže NEtflix na danom trhu už beží viacero rokov).

---------- Doplněno v 11:46 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 11:45 ----------

Začnem teda so svojim postrehom.

Mám TV Panasonic TX-L47WT50e, aplikácia pre Netflix sa zatiaľ neobjavila, mám ešte doma aj Raspberry Pi2 B, kde mám nainštalovaný Kodi SW (OpenELEC) a vyzerá, že ani tam nie je žiadny ADD-On.

Viem, že keby som tam nainštaloval Raspbian alebo iný OS, tak by som tam NEtflix rozbehal, ale odpadla by mi ďalšia vyhoda a sice ovladanie RPi cez dialkovy ovladac a musel by som dokúpiť wireless set klavesnica + myš.
slavok1 (50)|13.1.2016 15:17
Dnes som volal na technicku podporu do Panasonicu a dostal som informaciu, ze pracuju na tom a ze v rade niekolkych dni by sa aplikacia Netflix mala na Smart TV objavit. Nepytal som sa konkretne na moj typ TV, ale vseobecne. Tak som zvedavy, ako to dopadne. Kazdopadne kamarat ma o rok novsi model DT60 (z roku 2013) a ja mam ako som pisal model WT50 z roku 2012, tak budeme cakat, ci sa niekomu z nas APPka Netflix v telke objavi.

Ak ano dam vediet.
daho (7)|6.2.2016 13:16
ja mam TX40AS640 (to je dokonca 2014 model) a appka samozrejme chyba tiez.. som zvedavy, kolko z tych par dni to nakoniec bude..
robky (461)|6.2.2016 19:18
Philips 40PUS6809 - aplikácia sa ponúkla k inštalácii cirka pred týždňom-dvoma, všetko funguje ako má ...
slavok1 (50)|25.8.2016 09:12
Panasonic seria WT50 od leta sa objavila aplikacia od Netflix-u, kamos má DT60 seriu z dalsieho roku a tiez to tam ma.

Uz som to prakticky ani nečakal. Vinikajuca vec, hlavne pre deti, aby nepozeralirozpravky v CZ a SK jazyku a ak uz pozeraju, tak nech sa na nich aspon nalepi anglictina od utleho veku.