Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehrávače DVD/Blu ray: ISO 3D přehrát na Harman Kardon

Neregistrovaný (0)|25.12.2015 13:05
Tazatel: Bundas

Znění dotazu: AHoj, předem děkuji všem za pomoc - jsem úplný novic podotýkám. Mám následující problém: FIlmy 3D ISO uložené na synology nedokáže můj HK 3D přehrát. nevidí je. Můžete mi prosím pomoci jak to udělat aby je viděl - do čeho a čím je převézt při maximálním zachování kvality a 3D?Zkoušel jsem Wondershare are nedokáži tam ISO přetánout.Mám Macbook pro. Předem děkuji

Technika, které se dotaz týká: Synology, Harman Kardon, Macbook Pro
KamilZ (10277)|25.12.2015 15:52
Harman-Kardon je název firmy a ne výrobku. Dále 3D ISO je široký pojem. Je to opravdu 3D BD ISO a ne jen nějaký SBS rip? "Pravé" 3D ISO moc zařízení nepřehraje a přes DLNA už vůbec ne. To je ostatně obecné, ISO přes DLNA, což se zřejmě snažíš použít, nepřehraješ.
Bundas (4)|25.12.2015 21:10
Jedná se o HK BD 580, vše se tváří jako že je 3D ISO, není to SBS, potřeboval bych to do něčeho převézt aby to ten HK přehrál. Takže pokud ti dobře rozumím, tak HK si nedokáže šáhnout na Synology pro film 3D? Protože je vlastně spojen DLNA. Já to zkoušel i s half SBS a měl jsem telku na dvě půlky. Zkoušel jsem to v TV (LG 3D) i přes HK. Asi neřešitelná situace že?
1hroch (865)|25.12.2015 22:13
[QUOTE=Bundas;519147] potřeboval bych to do něčeho převézt[/QUOTE]
tak si vezmi TAXI, kdyz nemas auto.
vivid.sk (11472)|26.12.2015 00:05
[QUOTE=Bundas;519147]Asi neřešitelná situace že? [/QUOTE]
Vsetko je riesitelne, otazny je sposob a pracnost riesenia, ktoru akceptujes / preferujes
s najvacsou pravdepodobnostou nativne ISO neprehras so zelezom, ktore aktualne pouzivas, ak si ochotny vyrobit halfSBS rip, ktore prehras, je to mozne. Stratis vsak polovicu rozlisenia.
[QUOTE=Bundas;519147]měl jsem telku na dvě půlky.[/QUOTE]
To je ok, zvol si v TV, ze ide o 3D. Automatika nemusi fungovat vzdy za kazdych okolnosti.
Bundas (4)|26.12.2015 11:22
Super, díky za pomoc, zkusil jsem a funguje. mám ještš jeden dotaz při Half SBS zustane 3D obraz, jen rozlišení se sníží - je to tak? Pokud ano jaký program by jsi prosím tě doporučil na rip? Já to zkusím, neb železo si chci nechat... Predem děkuji
vivid.sk (11472)|26.12.2015 12:11
[QUOTE=Bundas;519162]jen rozlišení se sníží - je to tak? [/QUOTE]
Ano. Ak mas LG s pasivnym 3D, rovnako prichadzadzas o polovicu rozlisenia, uvazujem, ci nie je lepsie pre tieto TV pripravit radsej [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].

P.S. skusil by som este predtym, prehnat 3D BD cez makemkv, cim ziskas fullSBS mkv. Za pokus nic nedas a ziskas plnu vizualnu kvalitu.
Bundas (4)|26.12.2015 13:22
Díky, jdu to zkusit.Nikdy jsem z make MKV nedělal. Prosím co doporučíš na Half ou ripy? díky moc
Bundas (4)|29.12.2015 09:44
Tak vyzkoušeno, bohužel vysoká ztráta 3D efektu. v nastavení nemůžu nic najít:-(. umíte někdo poradit jak udělat z ISO H/O ripy nebo jak nastavit MKV? Předem děkuji. Mám MAC
vivid.sk (11472)|29.12.2015 17:36
[QUOTE=Bundas;519234]Tak vyzkoušeno[/QUOTE]
Makemkv nerobi rekompresiu, pokial si stratil 3D efekt, bude problem niekde inde.
Aky vysledok je, ak pouzijes (nejaky iny, testovaci) SBS/IU BDRip?