Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Technotrend S2-3650 CI

gensd4 (2)|23.12.2015 17:28
Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s DVB-S tunerem k notebooku? Koupil jsem ho na e-shopu a zapomněli k tomu přibalit technika, kterej by tu věc zprovoznil... Dal jsem inst. CD do notebooku, instaloval program, připojil parabolu a nic. Dálkový ovladač nereaguje, baterie jsou v něm nové a ovladač funguje. Na obrazovce notebooku se mi zobrazí po spuštění programu TT-Viewer černá plocha s ovladači a menu na svislé liště vpravo, kde je seznam družic a programů v podsložkách. vipadá to, jako by ta krabička nekomunikovala s PC. Návod je v Němčině nebo Anglině. Chci to do kamionu na české pořady, ale stačila by ČT 24.
Díky za případné postřehy.
KamilZ (10277)|23.12.2015 18:03
Jak na kamiónu nastavuješ parabolu? Máš naladěno? Jsi v ČR, nejsi náhodou někde, kde není Astra 23.5 dostupná?

PS: v[HL]y[/HL]padá
gensd4 (2)|23.12.2015 22:38
Jsem ještě v ČR, v sobotu 26.12 odjíždím na turnus, snažím se to zprovoznit než odjedu. Jinak u kolegů jsem viděl, že mají parabolu přidělanou přísavkami na čelním skle, nebo na střeše tahače. Používají většinou malou TV a klasickej tuner, nebo TV, která má už v sobě vestavěnej SAT tuner a slot na kartu. Nejde mi nějak spárovat ten ten tuner s notebookem, přitom jsem někde v recenzi čet, jak je to jednoduchý... Byl jsem s tím vším dnes u technika, co má prodejnu se satelity, ale ten na to koukal jako jelen, že to ještě neviděl. Chtěl jsem ti poslat fotky toho tuneru, ale nejde to sem dát, nebo to neumím. Na Heureka je v seznamu.