Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

tv 32"

Pomalej Joe (71)|4.11.2015 13:15
Ahoj nenašel jsem tady zpětně zkušenosti s Hyundai [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] měla by umět i Hbbtv ?ale zda funguje korektně? Nebo připlatit za zavedenou značku [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
Je to pro dceru na archivy a také na zrcadlení tabletu na což by měl mít Hyundai i vlastní software...
Díky moc za rady
Pomalej Joe (71)|5.11.2015 09:07
Zatímco u Huyndai jsem dohledal osazený panel Direct led u Samsungu jsem nenašel dávaly se do této řady také už plošně podsvícené nebo jen Edge led?
vivid.sk (11472)|5.11.2015 20:07
Pri tejto uhlopriecke to je fuk, aky tam mas typ podsvietenia. Ale pri Hyundai je vasia istota toho, ze tam bude najaky mega shit panel. Ostatne, ani nebudem daleko od pravdy, ked napisem, ze znacky typu Gogen, Sencor, Changhong sa umiestnuju vzdy na poslednych prieckach testov TV (v aktualnom cisle posledneho dTestu, som zachoval poradie poslednych :D, aj ked tieto testy treba brat skor orientacne, umiestnenie na poslednych prieckach hovori za seba).
Je pravda, ze dcere to bude fuk, takze v tomto pripade vyberaj podla funkcionality, ktoru si odskusaj. Jedna vec je specifikacia, druha realna funkcnost (to plati aj o Samsungu).
Pomalej Joe (71)|6.11.2015 07:51
Jj dík za rady- podle recenzí je Samsung se čtyřjádrem docela svižný.Samozřejmě já Smart neřeším pořád ještě si vystačím s plazmou a Dvb-C a popřípadě stream přes HDmi z pc, ale pro nejmladší z rodiny by to mělo být dostupné mutimédia a monitor v jednom.
Možná časem bude k tomu pc (android box) a určitě nějaká konzole, tam už asi nemá cenu kupovat míň než FullHd? Teď je za dobrou cenu v Okay Philips http://www.okay.cz/philips-32pft5300/ to by byla možná ještě lepší volba než ten zmiňovaný Huyndai.
Pomalej Joe (71)|6.11.2015 09:04
Ještě mě hlodá myšlenka na Android v tv http://www.philips.cz/c-p/32PFT5500_12/5500-series-tenky-led-televizor-full-hd-se-systemem-androidtm-s-technologii-pixel-plus-hd 10k je asi maximum, co jsem ochoten dát za 32" což tato televize splňuje...
Pomalej Joe (71)|6.11.2015 23:06
Ještě dotaz jestli můžu Os Samsung při potížích vrátím do továrního nastavení - Systém s Androidem se musí znova nahrát z Usb nebo má taky tovární reset?
vivid.sk (11472)|6.11.2015 23:10
Predpokladam, ze aj dany Philips bude mat "factory default". Inak pre tvoj ucel nemusi byt dany Philips zly tip. Mlada generacia vyhody androidu oceni (a nejake tie pady/restarty TV prezije).

[SPOILER]

[/SPOILER]
Pomalej Joe (71)|7.11.2015 10:34
Tak jsem strávil brouzdáním po netu a Philips ještě nemá Android vychytaný. Možná radši vezmu ten Samsung..koukal jsem, že mají i dobrou podporu.
PhilipsCZ (13)|10.11.2015 15:32
Co se týká recenzí, tak stížnosti se objevují téměř na všechny operační systémy, samozřejmě i včetně Android TV. Vývojáři operačních systémů ovšem neustále pracují na aktualizacích, takže bugů je stále méně.

Jirka
Pomalej Joe (71)|15.11.2015 10:02
Dík za odpověď a přímo od Philipscz? Nakonec jsem šel cestou Samsungu 5502, už je doma zrovna jsem trefil i akci za 8200. ČT archiv jsem rozběhal přes HBBtv, ale Primaplay asi zatím dostupná není. Samozřejmě jí dostačuje archiv ČT s pohádky a seriály. Systém běhá překvapivě svižně. Samozřejmě prohlížeč je na úrovni procesoru mobilního telefonu, tam načítání opravdu trvá. Wi-fi taktéž naprostá spokojenost.