Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sharp LC-40LE542E - tovární nastavení

LuSil (162)|4.9.2015 18:13
Mám problém s LED TV Sharp LC-40LE542E. Připojil jsem TV k internetu síťovým kabelem. Těsně po připojení jsem provedl update firmwaru a bylo vše v pořádku. Fungovalo nastavení sítě i AQUOS NET. Po pár hodinách při snaze zapnout AQUOS NET začala vyskakovat hláška "AQUOS NET - Služby jsou nedostupné." V menu se nemůžu dostat do submenu "Multimédia" a v submenu "Nastavení" nejsou vůbec aktivní položky "Povolit HbbTV, Nastavení sítě a Obnovit výchozí nastavení výrobce".

Neexistuje nějaká jiná možnost provést tovární nastavení, než je pomocí menu?
LuSil (162)|10.9.2015 14:28
Tak jsem zkusil flash FW přes USB. Nejdřív nejnovější verzi, kerá je momentálně v TV. Po připojení flashky by mělo vyskočit okno s dotazem, jestli chci provést update, ale nic se neděje. Pak jsem vyzkoušel i starší verzi FW a také nic.

LEDka na flashce se rozsvítí. Přijde mi, jako by o tom slotu USB televize vůbec nevěděla, protože nejde v menu vstoupit do submenu "Multimédia".
LuSil (162)|10.9.2015 23:44
Povedlo se mi podle servisního manuálu dostat do "Servisního menu". Tam jsem provedl "Factory reset". Po restartu naběhl průvodce zákl. nastavení, jako když se zprovozňuje nová TV, ale problém se tím nevyřešil.

Napadá někoho něco, nebo je televize zralá na servis?