Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AVR + repro, poradte prosim

Kajakexp (2)|3.7.2015 12:11
Ahoj!
Chcel by som vás požiadať o radu v prípade výberu avr + repro. Som viac než hifi amatér ale zariaďujem si byt v ktorom by som veľmi rád vytvoril ozvučenie, ktoré mi bude robiť radosť. Obyvka 5x3m, určenie 50/50 hudba/film, rozpočet cca 500€ (+/_ 100-200€)
Chcem sa vyhnúť riešeniu AIO a zaujal ma set
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Po prečítaní príspevkov k tomuto setu na tomto fóre a aj na iných mám obavy, že to nie je dobrá voľba.
Vypočuť si set naživo si nemám kde, bohužiaľ.
Na hifibazare sú na predaj 5.1 repro, môžete mi namiesto týchto magnatov odporučiť niečo z nich?
Ďakujem
LuckyCat2 (4)|3.7.2015 19:40
V tej cene to už vyššie podľa mňa nepotiahneš... Možno ešte tak na bazosi ak by si to riešil....Ja osobne ale s kombináciou týchto dvoch výrobcov mám dobré skúseností ....
Hornet F-18 (1328)|3.7.2015 23:06
Ked nemozes navysit rozpocet, tak ten link ti bude musiet stacit :-)
tych 500 +- 200€ cize max 700€ je fakt tak na zaciatok do hi-fi zvuku, ale urcite lepsie riesienie ako AIO....
tdlmarek (1566)|3.7.2015 23:53
[QUOTE=Kajakexp;514424]určenie 50/50 hudba/film, rozpočet cca 500€ (+/_ 100-200€)[/QUOTE]
Při tomhle požadavku a omezeném rozpočtu bych zvážil jít cestou "obyčejného" sterea, případně 3.0 - obzvlášť, pokud by byly dispozice obýváku nějaké složitější a nejednalo se o místnost vyhrazenou pouze na poslech/promítání. Přínos u hudby bude podle mě větší, než kolik to ubere filmům na prostorovém zvuku, který se obecně trochu přeceňuje. Čistě můj osobní názor.
Kajakexp (2)|5.7.2015 19:24
Ďakujem za príspevky. Rozhodol som sa ja začiatok kúpiť tento set a neskôr možno začnem s upgradovat. ;)