Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Nemůžu se přihlásit do fóra

Neregistrovaný (0)|9.6.2015 17:32
Tazatel: Badis

Znění dotazu: Zdravím.Oblast problému neodpovídá protože odpovídající není. Nemůžu se přihlásit do fóra.Jsem řádně registrován(nick Badis). Přešli jste na bezpečnější šifrování. S tím souvisí změna mého hesla. Bohužel po vyplnění odkazu( poslání na mail) na zaslaní nového hesla mi žádné heslo nepřijde.Respektíve napíše mi to že heslo bylo odesláno ale nic nepřijde.A já si zaboha nemohu vzpomenout jaké bylo mé heslo při registraci.Je nějaké řešení??

Technika, které se dotaz týká: asi admin
KamilZ (10277)|9.6.2015 17:50
Zřejmě máš jiný e-mail a neaktualizoval jsi si profil, takže to odchází na starý e-mail. Jaký myslíš, že zde e-mail máš? Alespoň doménu.
Neregistrovaný (0)|9.6.2015 17:53
Myslím že Seznam.
KamilZ (10277)|9.6.2015 19:37
Tak to myslíš špatně, bohužel tím pádem nelze nijak ověřit, že jsi to Ty, nebo zda někdo cizí nechce ukrást účet. Pokud si vzpomeneš, pošli ten email + nick fórum na email "kamil.freak (at) seznam,cz" (samozřejmě s tečkou .cz, ale nechci kvůli robotům) a pokud bude OK, tak ho vyměním.
Neregistrovaný (0)|9.6.2015 19:47
Tak ještě možná bývalý quick. Ale nechápu proč mi to nedovolí se přihlásit na posledně funkční přihlašovací údaje(nick+heslo) s tím že akorád po přihlášení změním heslo za silnější.