Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Samsung UE55H6670 nastaveni obrazu + nejde pauznout video

Neregistrovaný (0)|7.6.2015 12:28
Tazatel: Flamer

Znění dotazu: Dobry den,

chtel bych se prosim zeptat, jestli by se tady nenasel nejaky vlastnik teto TV nebo podobneho modelu, ktery tomu celkem dobre rozumi a nerekl mi nejake optimalni nastaveni obrazu (jake cislo nastavit u kontrastu, ostrosti atd. atd.) pro tuto TV.

Dale bych se chtel zeptat, jestli nevite proc mi nejde pauznout nebo pretacet film, kdyz ho poustim pres sit z MMC (NAS serveru jak chcete)? TV mam propojenou s routerem kabelem a stejne tak NAS s routerem. Jsem doslova novy vlastnik smart TV (dotedka jsem mel klasickou TV :)) a taktez NAS serveru. Filmy spustene pres TV normalne pauznout jdou, ale kdyz je chci spustit pres NAS (na TV dam SOURCE -> vyberu NAS zarizeni -> tam vlezu do adresare na disku a spustim film), tak to pauzovat a pretacet nejde. Mam prozatim starsi Xtreamer Pro, pristi tyden bude Synology 215j.

Mockrat dekuji za vase jakekoliv reakce!

Technika, které se dotaz týká: TV Samsung UE55H6670
NAS Xtreamer Pro
KamilZ (10277)|7.6.2015 12:34
MMC není NAS, to je zcela jiné zařízení.

Narazil jsi na omezení DLNA, přes které z NAS přehráváš. V DS 215j bude novější DLNA server, tak vydrž, je pravděpodobné, že to tam bude fungovat. Xtreamer Pro je přeci starší kousek. Ale kdyby jsi si propojil Xtreamer Pro s TV přes HDMI a přehrával to přes něj a ne přes přehrávač v TV (který umí jen DLNA), tak Ti to bude fungovat. I tak bych Ti doporučil to takto zapojit, Xtreamer Pro používat jako MMC a jako NAS mít Synology.