Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sapphire Theatrix550 Pro - praktické zkušenosti

Farao (53)|27.4.2006 17:06
Tak lidi ani prd - projel jsem tunerem vsechny PCI sloty a vsude to same - je fakt ze kdyz po zacani sekani vypnu PC, tak na tuneru by sli varit vajicka, ale nechapu jak by teplota mohla zpusobovat to ze zatez CPU je tak velika - leda ze by tuner obsahoval nejaky protiteplotni cidlo
fox (222)|28.4.2006 08:54
Tento tuner fakt dost hreje. Co sa tyka toho sekania - asi by som skusil 2 veci:
1. Hod to do ineho PC (ak mas tu moznost) - ako sa to bude tvarit. Je mozne, ze mas nieco blbo nastavene v BIOSe (casovanie PCI napr.). Ja som mal napr. obrovske problemy s gr. kartou od ATi - niektore veci sli bez problemov, ale napr. FarCry spolahlivo blbol. Problem bol, ze som nesmel vypnut FastWrite (co sa vseobecne odporuca, i ked Ati asi vie, preco je to defaultovo zapnute) a bol aj problem s nastavenim velkosti AGP Aperture Size. Tiez sa to ale neprejavilo okamzite, ale az po neakej dobe hrania. Tiez moze byt chyba v tuneri.
2. Skus po cistej instalacii Windows dat iba driver od tuneru (myslim bez PowerCinemy a spol.) a problemovu hru. Moze tam byt neaky SW-konflikt. Ak mas aj ine karty v PC, povytahuj, co sa da a povypinaj integr. zariadenia, kt. nie su absolutne nevyhnutne (napr. siet. karta, audio,...) a tak skusaj - samozrejme najskor vypnut HW-zariadenia a potom instalovat Win a spol.
P.s.: Neskusal si pozriet na nete, ci niekto nema podobne problemy s danou kombinaciou HW? Prip. skus pozriet novsi BIOS k MB. Obcas sa vyskytne problemova ver. a vtedy pomoze len jeho upgrade (prip. downgrade).
Farao (53)|29.4.2006 15:31
to fox: Diky za rady - urcite to zkusim - s tou verzi biosu: Za posledni 3 ruzne verze to blblo vzdy, Jak si psal abych to zkusil po ciste instalaci windowsu, tak to jsem taky udelal (jeste v dobach kdy jsem nevedel ze to dela ten tuner - jsem myslel ze je to nejaky vir) tak jsem formatnul disk a delalo to dal - v PCI slotech mam pouze tenhle tuner a Creative Sound Blaster Audigy - ktera tam je asi dva mesice - problem trva uz skoro rok. Jinak jak pises rovnou do jineho PC - to bude u me problem, ale pokusim se nejak a nekde. Jak si psal o tom "FastWrite" - to maji jenom ATI? Protoze vubec nevim co to je. Diky
Farao (53)|10.6.2006 23:36
Hele lidi - chci se zeptat zda je nejak mozno (nejakym program) docilit, aby prehravani bylo ve vyzsim rozliseni? Myslim ted, kdyz o MS - na ct4 sport vysila HDTV. Protoze tohle stabilni co pusti power cinema je mi u tohoto vysilani na prd
BorgMcz_tvf (3)|18.11.2006 16:20
Rad bych se zeptal, jak mohu toto kartu rozbehnout pod Win MCE 2005 tak, abych mel cisty zvuk a pritom vyhody televizniho programu z interneru. Nebo jak donutit aplikaci, aby sla v mono zvuku. To prebuzeni je bohuzel neposlouchatelne. Mam nainstalovany posledni WDM ovladace 206.