Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pioneer tx-528 dlouhé spojení signálu s Projektorem

Jestrab15 (22)|12.5.2015 11:25
Nedávno jsem koupil tenhle AVR a nevím jestli je to normální a chce to prvně zahřát AVR anebo jestli to je na reklamaci... Problém je, že když přes projektor pouštím set-top box tak trvá asi něco přes minutu než projektor chytne obraz, zvuk střídavě problikne a zase zmizí. Po této době se signal chytne a už klape jak má. Kde může být problém? Díky
RoPo (6061)|12.5.2015 11:48
Propojení je jakým způsobem - HDMI, component? Jaký to je STB? Případně dotlač kabel. Nemusí být zcela v pořádku.
Pravděpodobně trvá dloho než si zařízení "domluví" rozlišení. Zkus na STB nastavit HDMI/component výstup na pevné rozlišení místo dosavadního AUTO režimu.
Jestrab15 (22)|12.5.2015 12:08
Zapomněl na dotat, ze stejný problém je i když připojím Xbox. Obě zařízení jsou propojeny HDMI. Připadne mi, že potřebuje nějaký čas než začne fugnovat tak jak má. STB je nějaký jednoduchý, nevím teď označení.
vivid.sk (11472)|12.5.2015 12:14
Nepises nikde dlzku a znacku kablov, dospecifikuj. Pripadne ci sa problem vyskytuje pri prepojeni cez kratsi kabel. Predpokladam hranicne hodnoty chyb, preto toto spravanie.
Jestrab15 (22)|12.5.2015 12:21
Kabl k projektoru je 10 m a kábl k Xboxu je 1m ale značku si nevzpomenu ale nejsou od jedné značky. Takhle předpokládám, že když problém je u obou připojení stejný tak nebude problém v kablech a ani v xboxu a projektoru. Není nějaké nastavení v AVR? Zkoušel jsem hledat a přepínat různé módy ale nic a menu AVR nemá, nebo jsem ho já nenašel.
KamilZ (10277)|12.5.2015 13:13
[QUOTE=Jestrab15;512952]Takhle předpokládám, že když problém je u obou připojení stejný tak nebude problém v kablech a ani v xboxu a projektoru.[/QUOTE]Tahle logika mi nějak uniká, proč by nemohl být problém v projektoru nebo v kabelu z AVR do projektoru? Mimochodem jsi stále nenapsal typy propojení (zmiňuješ "obě zařízení", ale není jaské které, když máš XBox, STB, AVR a projektor ...), jestli máš 10m HDMI z AVR do projektoru, tak to je docela dost a může to být problém.
Jestrab15 (22)|12.5.2015 13:42
Špatně jsem to napsal. Mam 1m k xboxu a 2m k STB. Jsem se do toho trochu zamotal a uvědomil jsem si, že problém může být i v tom 10m HDMI.... propojení mám - STB,XBox vedeny samostatně HDMI do AVR a z AVR HDMI do projektoru, toď vše.... jen jsem chtěl vědět jestli je to normální nebo není.
KamilZ (10277)|12.5.2015 13:44
Tak na zkoušku propoj AVR a projektor krátkým HDMI kabelem, i kdyby jsi měl projektor odšroubovat.