Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TechniSat CE 4HD

KamilZ (10277)|26.4.2015 12:26
Je to už relativně nezajímavé, ale potřeboval jsem pro někoho STB. Debil jsem koupil TechniSat CE 4HD, že to je kvalita (stále jsem věřil, že Technisat dělá nekvalitní pouze DVB-S). Důsledně před tou sra*kou varuji, je to prostě klasický Technisat. A proč? Zcela náhodně, podle plotu, přetřiďuje v seznamu programy. A to i během sledování, prostě je to najednou přeházené. Žádný opravený firmware na to není a i český dovozce a německý support nic neporadí (ne výjimečných případech se to prý může stát, no běžně se to stává 3x denně).
KamilZ (10277)|27.4.2015 15:12
Tak jsem ještě jednou prudil němce (problém je v náhodném přetřiďování kanálů) a výsledek je tohle:
[QUOTE]many thanks for your email.
There is no newer Software available for the device unfrotunately.
Please try to improve your Signal strength and Quality.
[/QUOTE]
WTF Technisat!
Dagy2 (3153)|27.4.2015 18:06
Kúpil si nejakú dizipiu alebo lokálny pokus ktorý u niekoho chodí ako víno a je prezlečený za Technisat, rovnako ako Digit SIR. Písali sme tu o tomto podarenom priímači.
Toto v živote s technisatom nemalo nič spoločné, stačí pozrieť na menu ktoré vyzerá ako hračka pre deti do troch rokov.

Ak sa to už nedá vrátiť, vyhoď to z okna, pretože sa to nehodí ani ako podložka pod skriňu. Nechápem ako ti to mohlo v obchode vôbec padnúť do ruky.
KamilZ (10277)|27.4.2015 18:22
Mě je šumák, co to je. Je na tom napsáno Technisat, tak je to Technisat, tečka. Samozřejmě, že to vrátím a už od Technisatu nikdy nic nekoupím, když dělá takovéto sra*ky nebo podvody. Nemají na to dávat svoji nálepku. Koupil jsem ho proto, že jsem to velmi nutně obratem potřeboval a byl to se Sencor jediný přijímač, co měl HDMI.