Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Export videa

petrisku (73)|20.4.2015 20:06
Zdravím všechny Foristy. Měl bych dotaz ohledně exportu videa ze Sony Vegas Pro 13. Točím v HDV a HD kvalitě a mám sestřih asi hodinu a půl z koncertu. Normálně bych věděl jak vše nastavit ale výsledné video je příliš velké. Můžete, prosím, někdo poradit jak exportovat tak, aby bylo video třeba kolem 1 až 2 giga? (vycházím z toho že např na Uložto.cz jsou celé třeba dvouhodinové filmy a mají slušnou kvalitu ale jen velikost kolem 1 giga. Jak tedy mám v renderu nastavit? Děkuji moc za případné odpovědi a rady.
jibarr (792)|20.4.2015 22:10
Pokud to chceš jako z uložto, tak se podívej do vlastností staženého - podobně velkého videa a nastav to stejně.
ai (2993)|21.4.2015 00:35
1280x720, nastav VBR 2pass a 3,000,000 average bitrate, to by melo dat asi tu hodinu a pul zhruba a kolem 2GB. Nebo dej trosku min, pokud pripocitas i audio.

Filmy a tebou udelane veci nemuzes srovnavat, i kdyz koncert, tam by se nemelo nic kvapneho dit. Ale stejne Vegas to prevadi z prokladaneho na progresivni.
petrisku (73)|12.5.2015 08:17
Děkuji Vám za odpovědi, zkusil jsem nastavení od "AI" a je to v pohodě. Je to spíše pro niterní účely, nebude se tím prezentovat oficiálně. Děkuji moc :)