Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 42lb650v

gish84 (2)|4.4.2015 21:05
Dobry den, chtel bych pozadat o radu ohledne smart tv LG 42lb650v. Ve ctvrtek, kdy tv sledoval muj bratr, se pry v rohu objevila na chvilku jakasi hlaska, ze ,,pri pristim zapnuti tv se neco stane,,. Bratr tomu nevenoval pozornost, tudiz si zpravu uplne neprecetl, takze nevim, o co presne slo. TV potom ve zbytku dne sledoval dal a vecer ji vypnul. Kdyz jsem potom druhy den tv zapnul, nabehlo mi pouze logo a nic vic. TV jakoby zamrzla a na nic nereaguje, lze ji pouze ovladacem vypnout a zapnout. Netusim, v cem je problem, ale zrejme tam bude souvislost s tou predeslou hlaskou. Nevim, jestli se tykala nejake aktualizace nebo tak neco. Kazdopadne vubec nevm, jak to resit, proto se zkousim zeptat, zda nekdo nema podobnou zkusenost ci tip na radu. Predem dekuji a jakoukoliv pomoc.

Ps: Omylem jsem prispevek odklepl drive nez jsem napsal konkretni nazev, cimz se omlouvam za jeho nejasnost. Nezjistil jsem, jakho zpetne editovat. Pokud by to slo zmenit, budu vdecny.
vivid.sk (11472)|4.4.2015 21:20
[QUOTE=gish84;511502]...ze ,,pri pristim zapnuti tv se neco stane,[/QUOTE]
Ano, TV naozaj neklamal :D.



vazne:
Kedze TV mas pravdepodobne este v zaruke, kontaktuj servis. Zrejme neuspesna aktualizacia fw.
gish84 (2)|4.4.2015 21:38
To mas pravdu :)
Jj, tv je jeste v zaruce a servis jsem kontaktoval a po svatcich by se mi meli ozvat, co s tim Jen to zkousim, jestli nekdo nevi, zda to nejde nejak vyresit vlastnimi silami rychleji...
zdec (116)|4.4.2015 22:02
Hodně se o tom problému píše na http://webos-forums.ru/topic3683.html , ale nestudoval jsem to celé.
Já mám ten FW 04.45.04 (stažený z RU serveru nahraný přes USB) dva týdny a zatím funguje bez problému (ale nezkoumal jsem všechny možnosti, možná mě čeká nepříjemné překvapení).
Martina77 (3)|6.4.2015 19:36
Dobrý večer nejste sám. Mám úplně stejný problém u stejného typu TV akorát 55 uhlopříčka - měsíc stará :) Ve čtvrtek se stahovala aktualizace a teď jde zapnout jen LOGO LG a dál nenajede. Televizi mám naštěstí v záruce, tak to budu řešit zítra na LG servisu.
Martina.
Martina77 (3)|6.4.2015 21:24
Bohužel vypadá to na špatnou aktualizaci LG . Je to docela průšvih LG, jelikož takto nefunkční TV zřejmě budou tisíce. Řeší to výměnou základní desky, takže LG servis.

http://stadt-bremerhaven.de/lg-problem-webos-update/
zdec (116)|7.4.2015 10:56
Jak tak čtu na cizích fórech, doporučuji kontaktovat LG servis co nejdříve a případně tam s TV po domluvě i zajet. Těch desek na výměnu nebudou mít ve skladech nekonečné množství. Kdo dřív přijde, ten se bude dívat.
Firmě LG se ten aprílový žertík tedy moc nepovedl.
Martina77 (3)|7.4.2015 12:37
Tak jsem dnes kontaktovala LG servis a hned po ránu mi řekli, že mají problém a že mi zavolají za dvě hodiny. Zavolali :) po ověření sériového čísla a typu TV mi bylo zděleno, že mi bude do 3 dnů volat technik - opravář LG, který u mě doma provede opravu. Tak uvidíme jestli těch desek a opravářů mají dost :)