Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: STB od UPC

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Jestli to můžeš reklamovat záleží na smlouvě, co tam máš napsané. Pokud je tam uveden B3000 a nemají tam (nebo v obchodních podmínkách), že to mohou změnit, tak jim to otřískej o hlavu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

S reklamáciou som neuspel. B-3000 vraj už nieje, a za lacnejší SA-700 sa vymenit nedá.- B-3000 som chcel kvôli DO. Keby som to vedel zoberiem priamo SA-700 a mam aj 2 eura mes. ušanované.
    Naposledy upraveno uživatelem mirosat: 23-03-2015 v 22:47

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od mirosat Zobrazit příspěvek
    Ako sa dá zrušiť zmluva?
    Podpisoval si uz nieco? Ak nie, tak im to vrat.

Je tu pořád Avatar uživatele sanchez13
    Registrace
    Oct 2011

Poriadne si prestuduj co si podpisal. (Bohuzial toto si mal urobit pri podpisovani). Sucastou je aj preberaci protokol. Pokial si podpisal, ze si prevzal 4000-ku, tak s tym asi nic nenarobis
    Toto su bohuzial praktiky slovenskeho UPC. Nastastie uz nie som ich zakaznik...

P.S. Ako si skusal reklamaciu ? Ak len telefonicky, casto u UPC zaberie, ked tam zajdes osobne a "narobis bordel" A hlavne trvaj na tom, ze to nie je reklamacia, ale ze ti dodali ine zariadenie ako si si objednal.
    Pretoze ako reklamaciu ti to zrejme neuznaju. Ale pokial ti nedodaju sluzbu, ktoru si si objednal, mas pravo odstupit od zmluvy.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

UPC_SK má ten B3000 stále v nabídce. Trvej na něm.
    http://www.upc.sk/televizia/prijimacie-zariadenia/

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: usbsk.png 
Zobrazení: 124 
Velikost: 630.6 KB 
ID: 30149

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

V preberacom protokole je iba HD-DVR bez dalšieho popisu. Bohužial zmluva je podpísaná a vživote by ma nenapadlo že mi prinesú niečo iné, asi aj preto som podcenil kontrolu.
    Pri "telefonickej" reklamácií povedali ze B-3000 už nieje možné mať, i ked na nete to stále je.
    Naposledy upraveno uživatelem mirosat: 23-03-2015 v 22:48

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

A este napis, ze STB robi standardne overscan pri SD kanaloch, a moze ta trafit aj slak
    Nastastie, univerzalne DO (aj lepsej kvality) sa da kedykolvek zakupit, pri tejto veci by som si hlavu nelamal.

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

Aspoň že ten overscan je pri SD kanaloch menší.
    Inak mám ten STB druhý den a už sa 3x sám vyp. a následne zap. Asi sa mám ešte na čo tešiť. Neskúšal niekto aktualizáciu cez OTA? Aké hodnoty tam treba nadstaviť?- píše že chyba v nadstavení kanála.
    Ten DO nevieš poradiť aký? Samsung zvládne asi hociaký DO len aby aj Kaon.
    Naposledy upraveno uživatelem mirosat: 23-03-2015 v 22:49

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Tady si můžeš počíst, co to vlastně máš u tý televize. Vřele doporučuji si před tím nalejt panáka. Budeš ho potřebovat
    http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=3537
    Je to dobrodružná četba, místy až horor. Zlatá B3000, dej mu Bůh dlouhého života.

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Je to dobrodružná četba, místy až horor.
    No teda super "čteníčko", zhodou okolností už "panákujem" po týchto peripetiách.
    Skúsim ísť ešte osobne na pobočku ale nespolieham sa na to že dajú B3000-ktorú už údajne nemajú. 4003 by mala mat DO ako b3000.- www.youtube.com/watch?v=9K5qOduWeks a ja mam DO ako SA-700, uvidím.
    Naposledy upraveno uživatelem mirosat: 23-03-2015 v 22:50

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

Tak iba na záver, v UPC mi ochotne podarovali DO aký je u rady B3000, takže spokojnosť sa u mňa prejavila, zároveň mi zapožičali druhý STB 4003 - kvôli resetom ktorý som si aj nechal lebo mal novší firmware a tichší HDD - 2,5" toshiba. Druhý STB mal hlučnejší, 3.5" WD. Oba mali 320 GB resp. 281.6 GB.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12