Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sharp LC-50LE771EN - jakékoli zkušenosti

jazzzman (10)|8.2.2015 20:31
Dobrý den všem! Nemáte někdo jakoukoli zkušenost se Sharpem LC-50LE771EN? Na celém internetu jsou jen marketingové řeči výrobce a až mi přijde, jakoby si nikdo nikdy tuto TV nekoupil.

Pravděpodobně mě čeká nákup nové TV. Před lety jsem podle zdejších rad koupil právě Sharp, model LC 40LE830, a byl jsem moc spokojen. Sháním v podstatě jen zobrazovač na HD filmy, kterými TV krmí Mac Mini a RPG hry (rychlé střílečky nehraju), na které mi slouží Xbox 360. Nejde mi o žádné smart funkce, nikdy jsem je nepoužil a nikdy používat nebudu - není nad plnohodnotný počítač pod TV. Snad jen, aby to mělo nějaký rozumný EPG, aby manželka s dcerami viděly, jakou pohádku budou dávat na Déčku a co jde od osmi v TV.

Můj starý Sharp byl na tohle ideální, bohužel ho budu reklamovat kvůli vadě displeje (takže bude nejspíš vrácení peněz), a tak přemýšlím, co dál. Do Sharpu bych klidně šel znovu, kdybych věděl, zda se za ty dva roky nějak výrazně nezhoršil, nebo zda ostatní TV (v merku mám ještě zde doporučované Samsung UE48H6200 a Panasonic TX-48AS640E) nejsou už kvalitou obrazu někde úplně jinde.

Díky moc za pomoc!
KamilZ (10277)|8.2.2015 20:52
Letošní modely jsem neviděl, mám loňskou LC-50LE751 a je to stále klasický SHARP - perfektní obraz a totálně zpra*ené ovládání. Ale mám to také jen jako zobrazovač k externímu DVB-S a PC, takže mi to nevadí. Samsungy mě osobně až tak obrazově nesedí, Panasonic AS640 je OK. Nicméně 2" jsou 2".
jazzzman (10)|8.2.2015 21:04
Díky za rychlou reakci. Strašně rád bych si tyhle TV prohlédl někde v reálu, ale silně pochybuju, že Sharp budou mít někde vystavený.
jazzzman (10)|8.2.2015 21:21
Full service, mockrát díky!! Do Turnova budu mít dokonce teď cestu. Pokud by ale přesto někdo měl praktickou zkušenost s tímto modelem, sem s ní!
xtreo (49)|9.2.2015 07:21
Nebo zkus Okay, tam Sharpy mívají - http://www.okay.cz/50-sharp-lc-50le772e/