Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: DVB-S: Nejdou nové ČT HD programy na Skylinku

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Václav

Znění dotazu: Dobrý večer, mám stejný problém jako se tu již vyskytl, nejdou mi nové HD programy ČT1HD, ČT2HD a ČT sport HD. Koupil jsem dnes nový přijímač Technisat Technistar S2, po inicializaci se vše naladí a vše funguje. Jen zmíněné tři programy na frekvenci 12363 nejdou. Úroveň signálu je 75, kvalita 0. Na přijímači funguje dokonce i FastScan, takže naladil automaticky všechny programy Skylinku, ale tyhle tři nejdou. Mám jen jednu anténu na Astru23,5 takže DiSecq je vypnutý. Ostatní HD programy fungují, takže s dekódováním asi problém nebude. Zkoušel jsem reset do default nastavení a nové ladění. Zkoušel jsem i zde zmíněné triky se změnou frekvence, ale bez úspěchu. Přijímač můžu do týdne vrátit, ale pomůžu si nějak? Díky.

Technika, které se dotaz týká: Technisat Technistar S2 s posledním firmwarem FastScan, CI modul SMIT standard, karta Skylink ICE multi balíček, HDMI do televize. Anténa byla a je nastavená asi 5 let bez problému - předchozí přijímač Technisat STR1.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Doladit antenu, problem v kabelazi, LNB apod. U me je uroven 70-75 a kvalita 10.5 dB. U TP 11876 mam uroven cca 69. Jsou to nejslabsi TP. Toto u pevne paraboly. U paraboly s motorem mam o trosku lepsi parametry. Mam dve paraboly. Montovane asi pred 10ti lety. Mam vice kusu HDS2.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2015, 10:01
  2. Problém s HD programy Skylinku
    Od petrveit v sekci DVB-S
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-10-2013, 18:05
  3. Nejdou ladit CZ programy
    Od teea2 v sekci DVB-S
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 18-10-2013, 14:44