Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DigiTV modul (Digi Smart CAM) v satelitním přijímači

warfery (31)|20.1.2015 08:02
Protože se rozšířila nabídka "free" balíčku Skylinku o HD programy a DigiTV začala nabízet CAM moduly (Digi Smart CAM), napadla mě možnost spojit příjem obou platform do jednoho satelitního přijímače.

CAM modul je u DigiTV je prezentován jako modul pouze do TV (nemám TV s DVB-S) vyžadující CI+ slot.
Chtěl bych zeptat:
1. Zda má někdo praktické zkušenosti s příjmem DigiTV přes CAM v satelitním přijímači a jak to funguje.
2. Zda je stále nutné mít u služby Digi Smart CAM DUAL (2x CAM) propojené moduly fyzicky, jak je tomu u přijímačů dodávaných přímo DigiTV. (Není to nepřekonatelná záležitost, ale dost by mi to ulehčilo práci)

Díky.
KamilZ (10277)|20.1.2015 09:14
Nevím, jestli bude mít někdo praktické zkušenosti.

Ad 1) Co přesně myslíš tím, "jak to funguje"? Podívej se ještě na starší příspěvky, co jsem zde dával: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/38014-Novinky-a-aktuality-DigiTV?p=496433&viewfull=1#post496433
Ad 2) Nedovedu si představit jakékoli propojení CI modulů (na rozdíl od propojení přijímačů, to je něco jiného).
Dagy2 (3153)|21.1.2015 01:04
Ano praktické skúsenosti sú - na parabole niekoľko ľudí. Nejde to vo všetkých SAT prijímačoch, keďže modul je CI+ nefunguje v prijímačoch s CI rozhraním.
Vyskúšané podľa diskutujúcich v
Technisat Technistar SIR- v čítačke Irdeto karta Skylink, v CI+ module DigiTV. Tento prijímač nepodporuje zvuk AAC, preto jeden zo športových programov HD ktorý používa aac zvuk je nemý

Technisat Digit ISIO - bez problémov