Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak dostat bezdrátově externí zvuk do kamery

jopein (450)|29.7.2005 21:21
většinou vysílače s výkonem 2kW :-E
nevýhoda je že se nedají tak snadno přenášet.
mirekv (7169)|29.7.2005 22:21
jopein
Jsme konečně proti Fantas!-ovi dva, to je dobře! :-E
Fantas! (3016)|30.7.2005 01:50
jopein
:-E :-E
ruda (134)|2.8.2005 16:21
Ahoj lidi. Slíbil jsem že se ozvu s bezdrátem jak jsem dopad. Protože nejsem kovanej slaboprouďák, měl jsem trochu problém s nákupem součástek, ale zvládl jsem to. S plošňákem pomohl kámoš, kterej měl zbytek v šuplíku. Kyselina taky nebyla ale měli jsme ruční minivrtačku s kotoučkem a ten plošňák jsme měli za 5 minut hotovej. Mikrák jsem narychlo použil ze starejch sluchátek s mikrofonem. Vše jak pravil Fantas. Makalo to na první zapojení. Na kameru jsem připojil sluchátka pro kontrolu a do 50m to spolehlivě šlapalo všude, s přímým výhledem na kameru cca asi 80m. Problém je s větrem a s kvalitou mikrofonu ale to se doladí. Zatím jsme to zkoušeli bez krabičky, ale výsledek na to že to stálo pár šupů mě fakt mile překvapil.
Fantas! (3016)|2.8.2005 23:13
ruda
GRATULUJU! :-!!! At si za to davaji 10 000Kc, kdyz se jim chce! :BB:
P.S. Opravdu me prekvapilo, ze jsi tak rychly! :-)
ruda (134)|3.8.2005 14:39
Ani ne tak rychlej jako zvědavej jestli to chodí. Teď to ještě učesat, oblíknout do pěkný krabičky a dát lepší mikrák, pak budu spokojenej a to trochu potrvá. Mám teď hafo svateb a ty jsou až na prvním místě.
Ale stejně ti dík, ušetřil jsem pěknejch pár tisíc.
Fantas! (3016)|3.8.2005 16:38
ruda
Ted budu tocit svatbu, tak budu mit docela stesti, ze ten mikrak mam...umistim ho k oddavajicimu(do vazy s kvetinami), zachytim ho v prvni kamere, ktera pojede nonstop a na druhe kamere budu mit jen par zaberu. Detaily nevesty atd... pak jen vezmu zvuk z prvni kamery a je vystarane! :-!!!
ruda (134)|3.8.2005 20:28
Já to dělám úplně stejně. Jednu kameru mám na stativu a zvuk jsem tahal z mikrofonu na stojanu, kterej jsem umisťoval před oddávajícího a kterýho jsem celou dobu točil a druhou kamerou jsem natáčel svatebčany. Zvukově máš celej projev a prostříháš pouze obraz. Vypadá to dobře, protože zvuk jede celou dobu beze změny. Až to obleču, budu to dávat oddávajícímu přímo na klopu, to bude ještě lepší.
Fantas! (3016)|3.8.2005 21:15
ruda
:BB: