Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 58

Téma: FUNKCNI Ochrana proti kopirovani DVD

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Pokial ide o ten isty vob, tak potom to pojde precitat cez DVD decrypter alebo iny sw, kde sa da nastavit ignoracia chyb.
    Pripadne pouzit ine sw, ktore su urcene na pracu zo suborovym systemom, kde ide nastavit ignoracia sektorov pri kopirovani.
    Uvaha je spravna, ale jak jsem psal, realita byla zcela odlisna. Vyzkousim to a dam vedet.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele 666dia
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od duck130883 Zobrazit příspěvek
    Tema jsem zakladal ve 4 rano, tudiz uz jsem nemel energii psat kompletni postup. A ano dvd je prehratelne jak na stolich prehravacich tak pc. Nejsem zadny amater co se pc tyce a videotvorbou se zabyvam uz radu let, spise cely zivot. Dvd se,mi nepodarilo zkopirovat pomoci nero, dvd shrink, dvd clone. Jedna se specialni postup behem authoringu a mechanicka uprava dvd. Tudiz je tento postup nevyhodny v pripade velke produkce dvd kusu, ale i to by se dalo resit. Hlavne se mi jednalo o to zda by byl o to vubec zajem.
    to jsme dělali před 6 - 7 lety...a zkopíruji tě všechno....
    a asi taky nejsem nováček...
    Naposledy upraveno uživatelem 666dia: 11-01-2015 v 13:16

Registrace
    Nov 2005

ano, ale před 7 lety jsme dávali poslední ochranu na DVD, tak jsem to myslel...
    a byla sofistikovaná, měla úhly pohledu, a potom vymazané v IFU údaje o úhlech, zkopírovat šlo, ale kdo by se s tím dělal - stovky souborů....

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od 666dia Zobrazit příspěvek
    to jsme dělali před 6 - 7 lety...a zkopíruji tě všechno....
    a asi taky nejsem nováček...
    A mohl bych pozadat o postup? At zkousim cokoliv me proste zkopirovat nejde.

---------- Doplněno v 19:32 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 19:28 ----------

Citace Původně odesláno od wencaS Zobrazit příspěvek
    To jsi objevil vážně ameriku několik století po Kolumbovi.

Tohle se tu řešilo už několikrát. Jako ochrana to posloužit nemůže, už jen kvůli tomu že to vůbec nic neochrání, a úměrně vynaložené námaze na tohle vytvořit a s ohledem na nutnou námahu tohle překonat (dost silné slovo v téhle souvislosti). Když pominu pomalé vynechávání chyb čtení, nebo nahrazovaní vadných sektorů, pak RipIt4Me by si s tim měl poradit bez problému, PSL2 plugin v PgcEditu taky.

A když bude nejhúř tak lze i sepsat ručně do psl souboru co se má vynechat při čtení a předložit to DVDDecrypteru.
    Zdravim, tak jsem zrovna ted zkusil DVD decryper a RipIt4ME a proste to zkopirovat nejde, proces se zastavi na poskozenem useku, rychlost cteni padne na 0 a mechanika jenom chroupe. Takze to je docela ucinny.

Pripadne bych te rad pozadal o dalsi varianty co bych mohl vyzkouset.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

a mechanika jenom chroupe.
    Ono bude hodně záležet i na té mechanice a jejím firmware.

Je tu občas
    Registrace
    May 2004

Pokud by byl zajem, mohu zverejnit postup na velmi ucinou ochranu proti kopirovani DVD video disku. Takto upraveny disk nedokaze zkopirovat ani Dvdclone s aktivni ignoraci chyb cteni. V kombinaci s ochranou macrovision je DVD tedy nezkopirovatelne.
    Môžem sa ako laik opýtať načo je to vlastne dobré? V akých situáciách to využijem? Z akého dôvodu budem DVD zabezpečovať proti kopírovaniu?

V dnešnej dobe!

Rôzne postupy (aj tento) sa na tomto fóre preberali už mnohokrát. Pokiaľ si dobre pamätám, tak nikdy neboli účinné.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Musko Zobrazit příspěvek
    Môžem sa ako laik opýtať načo je to vlastne dobré? V akých situáciách to využijem? Z akého dôvodu budem DVD zabezpečovať proti kopírovaniu?

V dnešnej dobe!
    Napriklad mi v dnesni dobe porad produkujeme velke mnozstvi DVD. (maturitni ples, Tanecni kurzy, apod.) Jmenoval jsem hlavne ty oblasti kde kopirovani DVD je nejpravdepodobnejsi vuci ubytku zisku.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Tak predpokladam, ze v tychto oblastiach sa plati za vykonanu pracu a nie za pocet kopii ktore vyprazis na nosic.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

K...a chlapi, ja se tady nechci dohadovat a tlouc se v prsou ze jsem objevil ameriku. Proto jsem taky hned postup nezverejnoval, protoze jsem predpokladal ze se budu jenom s vama dohadovat ze je to nesmysl. Jde mi pouze o to kopirovani vlastnich vytvorenych DVDcek zkomplikovat pripadne mu zabranit. Po vas jsem chtel aby jste to pouze vyzkouseli. Me to proste zkopirovat nejde at zkousim cokoliv, treba neco delam spatne. Tak to proste zkuste. Ani nemusite postupovat podle meho navodu. Staci kdyz vypalite cokoliv a na placce vyskrabnete v nejhorsim pripade kruzitkem kruznici (aby jste nemuseli bastlit pripravek) a zkusite to zkopirovat. No a pak mi napiste jak jste dopadli. Diky

---------- Doplněno v 20:24 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:22 ----------

Tak predpokladam, ze v tychto oblastiach sa plati za vykonanu pracu a nie za pocet kopii ktore vyprazis na nosic.
    No prave ze to tak bohuzel neni. Da se udat minimalni pocet odebranych nosicu aby ses dostal na nejakou vydelecnou castku. Ale konkurence je dnes dost velika a tak si clovek nemuze moc vymejslet.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Me to proste zkopirovat nejde at zkousim cokoliv, treba neco delam spatne.
    Zavisi aky je pocet opakovani, ci uz na sw strane, alebo na strane hw (driver). Sw vies nastavit na nulu, takisto je nutne nastavit co najvacsi buffer, aby tuto cast rychlo preskocil. Po malych blokoch to moze trvat aj celu noc.

Da se udat minimalni pocet odebranych nosicu
    A preco si za tu pracu (ak to ovsem ide) nepytas fix bez ohladu na pocet dodanych nosicov? A kazdy dalsi nosic povedzme len naklady na material + cas. To je cena, pri ktorej ti to nikto kopirovat nebude.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

A preco si za tu pracu (ak to ovsem ide) nepytas fix bez ohladu na pocet dodanych nosicov? A kazdy dalsi nosic povedzme len naklady na material + cas. To je cena, pri ktorej ti to nikto kopirovat nebude
    Na to jednoducha odpoved, protoze potom bys jednoduse ty zakazky nemel. Tedy alespon co se tyce maturitnich plesu. Dnes proste vsichni koukaj jenom na cenu. A kdyz na ne vybafnu fixni cenu tak pujdou kde si reknou treba 300 stovky za placku.

---------- Doplněno v 20:41 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:39 ----------

Zavisi aky je pocet opakovani, ci uz na sw strane, alebo na strane hw (driver). Sw vies nastavit na nulu, takisto je nutne nastavit co najvacsi buffer, aby tuto cast rychlo preskocil. Po malych blokoch to moze trvat aj celu noc.
    Mohl by jsi byt prosim konkretnejsi s tim nastavenim SW a HW. Jsem asi trochu mimo. Konkretne jaky SW jak nastavit. Diky

Registrace
    Nov 2005

K...a chlapi, ja se tady nechci dohadovat a tlouc se v prsou ze jsem objevil ameriku. Proto jsem taky hned postup nezverejnoval, protoze jsem predpokladal ze se budu jenom s vama dohadovat ze je to nesmysl. Jde mi pouze o to kopirovani vlastnich vytvorenych DVDcek zkomplikovat pripadne mu zabranit. Po vas jsem chtel aby jste to pouze vyzkouseli. Me to proste zkopirovat nejde at zkousim cokoliv, treba neco delam spatne. Tak to proste zkuste. Ani nemusite postupovat podle meho navodu. Staci kdyz vypalite cokoliv a na placce vyskrabnete v nejhorsim pripade kruzitkem kruznici (aby jste nemuseli bastlit pripravek) a zkusite to zkopirovat. No a pak mi napiste jak jste dopadli. Diky
    nemusím zkoušet, jde to, takovou ochranu jsme překonávali před 12 lety...klidně mně dodej disk, za 10 minut není co řešit...
    a věř mě...
    stáhni si DVD Fab a zkus to tím, to půjde...
    pak jsou varianty s RipItMe, nebo přímo zapíšeš adresu ze spodní tabulky, kde má začít ripovat DVD Decrypter...

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Takze soucasna situace:

Nero Burning Rom = nelze zkopirovat
    DVD Shrink = nelze zkopirovat
    DVD Clone 2 = nelze zkopirovat
    DVD Decrypter = nelze zkopirovat
    RipIt4Me = nelze zkopirovat
    DVD Decrypter + rezim IFO + odskrtnuto proverit strukturu ochrany = nelze zkopirovat
    DVD Fab = lze zkopirovat, ovsem na ukor kvality a spatneho pomeru stran poskozeneho VOB souboru, dale doslo k vypusteni menu

Nelze zkopirovat = pri zastaveni pocitadla na dobu minimalne 30 minut

Mozna kdybych nechal proces celou noc, treba by se to povedlo. Ale predpokladam ze bezny uzivatel by to uz vzdal.
    Naposledy upraveno uživatelem duck130883: 12-01-2015 v 12:13 Důvod: doplneni informaci

Je tu občas
    Registrace
    May 2004

Napriklad mi v dnesni dobe porad produkujeme velke mnozstvi DVD. (maturitni ples, Tanecni kurzy, apod.) Jmenoval jsem hlavne ty oblasti kde kopirovani DVD je nejpravdepodobnejsi vuci ubytku zisku.
    Ako písal vivid.sk, pýtať fix za akciu, v čom bude jedno médium DVD.

Každé ďalšie im napáliť za skutočné náklady na médium, čas, obal, potlač, zisk. Pokiaľ zákazník nesúhlasí s cenou ďalších médií, nech si ich kopíruje sám.

Nie som podnikateľ (tak sa možno mýlim), ale myslím, že účelom podnikania je zarobiť práve na akcii a nie na napaľovaní X médií. A nezabíjať čas zbytočnými (nefungujúcimi) ochranami.

Alebo sa mýlim?

Registrace
    Nov 2005

Tohle je třeba návod na Vinnetoua:
    DVDDecrypterem na disk. Režim IFO, Nastavení – záložka Hlavní – Analýza souborů – nechat auto. Nesmí být zaškrtnuto – Prověřit strukturu ochrany.
    Vytvoří se šest vobů. Přejmenujeme voby z 10 na 01. Uděláme Ifa IfoEditem. PGCDemux – pouze subpicture stream. Pak Vobeditem – Demux all Video stream a Demux all Audio stream. IfoEdit – DVD New Author.
    Celltimes:
    4812
    15128
    27339
    41751
    56247
    71883
    83541
    97386
    109851
    125421
    140853
    159684
    Obarvit titulky a je to hotový….

---------- Doplněno v 20:52 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:49 ----------

Takze soucasna situace:

Nero Burning Rom - nelze zkopirovat
    DVD Shrink - nelze zkopirovat
    DVD Clone 2 - nelze zkopirovat
    DVD Decrypter - nelze zkopirovat
    RipIt4Me - nelze zkopirovat

Nelze zkopirovat = pri zastaveni pocitadla na dobu minimalne 30 minut

Mozna kdybych nechal proces celou noc, treba by se to povedlo. Ale predpokladam ze bezny uzivatel by to uz vzdal.
    máš odškrknuto - Prověřit strukturu ochrany?

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. ochrana proti kopírovaniu
    Od Delfín v sekci Mastering
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 02-11-2011, 07:23
  2. VD: Ochrana elektroniky proti přepětí
    Od Jiří Piškula v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 12:17
  3. Nový druh ochrany proti kopírování?
    Od mmmartin v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-03-2007, 12:16
  4. Jak odstranit ochranu proti kopírování z DVD ?
    Od JuraP v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 07-11-2006, 13:42
  5. Ochrana proti rozmazání
    Od arleta v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 13-12-2005, 07:20