Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Projektor jako TV + TVtunner + MMC

BlackMerlin (3)|26.12.2014 01:23
Ahoj všem,

rozhodl jsem se po dlouhé době vyměnit můj projektor, který jsem v podstatě používal jen po připojení z notebooku a koupil nový - Optoma HD141x. V obýváku si chci udělat kino a projektor používat i na přehrávání televize (pouštím jen občas, doteď nebyla). Jelikož se mi ostatní zařízení přestěhovalo, momentálně mám tak pouze projektor..

Co bych tedy chtěl:
- používat projektor jako TV, potřebuji tak něco s TV tunerem (vysílání v Praze)
- z noťasu, či nějakého centra na filmy
- líbilo by se mi pustit si rádio bez poštění projektoru
- připojit nějaké bedny, či kino (ideálně 2.1)

Poradíte co pořídit?? Jsem v tom docela laik..

Koukal jsem tak na TV tunery a MMC a zaujal mě Xtreamer SW 4. Jak k němu ale zapojím zvuk?

Bugetově to už mám trochu omezeno, ale nemám přesně rozmyšleno, repro klidně počká. Receiver za 10tis neplánuji..
KamilZ (10277)|26.12.2014 09:01
[QUOTE=BlackMerlin;502937] repro klidně počká. Receiver za 10tis neplánuji[/QUOTE]No a z čeho chceš tedy poslouchat? Jen z chrchláků z projektoru? Stejně nechápu, že chceš projektor, ale trochu rozumný zvuk ne, zvláštní kombinace.
BlackMerlin (3)|26.12.2014 22:38
Na projektor jsem zvyklý.. a zrovna byla super nabídka. Repro přidám časem, nemusí být vše najednou.. I když jak tak brouzdám a zkouším, možná neodolám hned
RoPo (6061)|27.12.2014 10:45
Jako tuner si porid nejaky DVB-T set top box. Ja pouzivam satelitni set top box (kvuli HD, v pozemnim vysilani moc HD programu neni) jako "tuner" pro projektor. O MMC tady toho mas taky odst napsano.