Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

odlesky v lcd panelu

et99 (9)|9.12.2014 11:24
Zdravím, tak jsem si koupil lcd LG 42lb650V, obraz z dvb-t sd je skvelej, úžasnej, prekvapilo me to, jak moc o hd nemluvě. Sleduji TV z 1,7-2,9m (sedacka mi začíná přesně 2,5 metru, křeslo je blíž)
Co me nemile prekvapilo je odlesk v obrazovce, zatím jsem nemel moznost vyzkoušet ji na denním světle, ale pri rozsvicenem svetle v pokoji jsem se viděl pri tmavých scénách. Tohle je pro me nova věc kterou neznám. Je to normální, je to trend? Přemýšlím, ze ji vrátím, ale pomůžu si? Je to pro me jediné negativum, obraz je z pozemniho vysilani jinak brilantní, což jsem chtel.
cqs (7)|9.12.2014 11:33
Odlesky sú určite jedna z vecí, na ktoré sa pri kúpe novej TV treba zamerať. Pri porovnaní odleskov v elektro predajni bolo LG na tom asi najhoršie. Myslím si, že TV od Samsungu sú ale stále pozerateľné aj za denného svetla.
et99 (9)|9.12.2014 12:20
Asi budeme muset zatahovat zaluzie�� Doteď jsem mel matny panel, ale na 82cm uhlopricce jsem nemel tak pěkný obraz. Uvidíme, mam čas na vrácení, hodnotit mohu pouze podle youtube, ale ani Samsung na tom neni moc dobreu rad 6200 a 6400.
cqs (7)|9.12.2014 13:05
Ja mám 6200 doma a oproti LG je to dosť velký rozdiel. Je to taký polomat. TV používame len cez deň a vyberal som medzi Panasonic,Samsung a LG a to bolo čo sa týka odleskov fakt najhoršie. Ale žiť sa s tým asi dá.
et99 (9)|9.12.2014 13:18
Jj, zit se s tím urcite da :) no uvidíme, mam na to dva měsíce, cely leden si můžeme zvykat. Bude až pod stromečkem :)