Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Tv pro Playstation 4 a sledovani filmů

Evok (84)|15.10.2014 20:31
Prosím o radu jakou Tv vybrat pro PS4 a sledování filmů, rád bych kvalitní podsvícení, žádný nebo minimalní clouding a co nejlepší černá.Vím že potřebuju nízkou odezvu kvuli hraní címž disponují SONY Tv ale nevím jak jsou na tom právě s podsvícením a černou. Poradí někdo?

Tv sleduju z cca 4m

maximální šířka Tv 124cm

Signál Tv je z HD satelitu

Zatím připadají do úvahy tyto:

Panasonic: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] můžu mít za 24 000,-

Samsung: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ( zde mám ale problém s tím že má konektory v pravo to mě nevyhovuje kvuli umístění TV )

SONY: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Terrier (2)|15.10.2014 22:34
Riešim viacmenej úplne rovnakú otázku.
Na TV sa budú pozerať len filmy a seriály a hrať PS4. TV signál nebude. sledovacia vzdialenosť 3,5m. uhlopriečka môže byť aj 60 palcov. TV bude zavesená na niečom takomto ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]).
Vytipované mám viacmenej presne tie modely ktoré uvádzaš (resp. miesto KDL-55W815B skôr KDL-55W805B ) a ešte Sony Bravia KDL-60W855B ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]).

Panasonic som ešte nevidel, skúsenosti nemám. Obraz aký reprodukujú Samsungy sa mi moc nepozdáva (anglická soap opera) - preto obava zo Samsungu + input lag.
Najviac sa mi pozdáva Sony, len tam mám obavu z toho, či sa bude dať KDL-55W815B primontovať na VESA držiak (na internete som sa dočítal že je to dosť problém pri týchto modeloch). Pri KDL-60W855B sa zase bojím, či nebude TV vyzerať čudne zavesená na stene + natočená pri jej wedge dizajne.
RoPo (6061)|15.10.2014 22:45
Na 4m je 55" mala uhlopricka.